שחקן העבר אייל ברקוביץ' הטיל הערב (ראשון) פצצה והודיע כי הוא הסיר מועמדותו לאימון נבחרת ישראל בכדורגל. בריאיון בלעדי ל-N12 הוא טוען כי ועדת האיתור שהוקמה לבחירת המאמן, היא קומבינה אחת גדולה. שחקן העבר גם ציין כי הוא לא מתנצל על האמירה כי שחקן שאינו יהודי לא יכול לדעתו להיות קפטן נבחרת, ומנסה לשכנע למה ראיית המשחק הייחודית שאפיינה אותו היא זו שיכולה לחלץ את נבחרת ישראל מעשרות שנים של כישלונות.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

"התכונה הכי טובה שהייתה לי בתור שחקן זו ראיית משחק. מה שאני רואה על המגרש אף אחד לא רואה – ואני אומר את זה בשחצנות מלאה. אם במשהו אני יכול להגיד על עצמי שאני הכי טוב – זה בזה", אומר ברקוביץ'.

בשבוע שעבר הוחלט את כי מאמן הנבחרת הבא תבחר ועדת איתור, וזה מה שמביא את שחקן העבר להודיע בכאב שהוא מחוץ למרוץ. "אני בחוץ. ברגע שיש ועדת איתור – אני בחוץ", מציין ברקוביץ'. "לא יתכן שכל מאמן שמועמד מביא לו את החברים שלו לוועדת האיתור וביחד הם עושים עליי קומבינה. לא מתאים לי".

ברקוביץ' הצהיר בעבר ששחקן שאינו יהודי לא יכול להיות קפטן נבחרת ישראל. "אמרו לי תתנצל. אני ממש לא מתנצל", הוא מדגיש. "שיחקתי מאות משחקים בקריירה, חקוקים לי כמה זיכרונות מהקריירה – הזיכרון שהכי חקוק לי בחיים זה שאני זוכר שעמדנו בשורה וראיתי את חיים רביבו ואלון חזן ועוד שניים-שלושה שחקנים בוכים בהמנון, אני לא מוכן לוותר על זה. אם אני מאמן את הנבחרת, הקפטן ישיר את ההמנון".