(צילום: מאור אלקסלסי) (צילום: ספורט 5)
(צילום: מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5
העונה נעצרה אחרי משחק אחד בלבד. חדרה (צילום: אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
העונה נעצרה אחרי משחק אחד בלבד. חדרה (צילום: אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

זה היה באוויר, וכעת זה רשמי: מנהלת הליגה הודיעה היום (חמישי) כי כל משחקיה של בני סכנין והפועל חדרה במחזורים השני והשלישי נדחו עד להודעה חדשה. הסיבה: התפרצות מקרי הקורונה בשתי הקבוצות, במהלכה נדבקו המאמנים שרון מימר ואלדד שביט, הצוותים המקצועיים, ומספר שחקנים מהסגל. פעילותן של הקבוצות הופסקה וכלל אנשי הצוות ייכנסו לבידוד ביתי מלא.

המשחקים שנדחו:
בני סכנין - מכבי חיפה (מחזור שלישי, יום ראשון 20/09/2020)
הפועל חדרה - הפועל ב"ש (מחזור שלישי, יום ראשון 20/09/2020)
ובית"ר ירושלים - הפועל חדרה (מחזור שני, נדחה מיום שני האחרון והיה אמור להיערך בשבת 26/09/2020).

לקראת סוף השבוע הבא, תיערכנה בדיקות נוספות לשחקנים ואנשי הצוות, ובהתאם לתוצאות יוחלט על המשך פעילותן. לאחר החלטת משרד הבריאות, יימסר מועד חלופי.

מטעמה של הפועל חדרה נמסר: "בעקבות שחקן נוסף שהתגלה חיובי לקורונה, הורה משרד הבריאות להשבית את פעילות הקבוצה מיידית. אנו נמצאים בקשר רציף עם ראשי מנהלת הליגות בנושא ונעדכן בכל התפתחות". תזכורת: ארבעה מאמנים התגלו חיוביים לקורונה, כך גם שלושה שחקנים ושני אנשי צוות מנהלתי.

מסכנין נמסר בתגובה: "אנחנו מברכים על ההחלטה לדחיית המשחק מול מכבי חיפה. כפי שדרך ארץ קדמה לתורה כך חוכמה ובריאות האדם קדמה לתקנה. טראומה צורבת עברה על המועדון ואותותיה טרם הרפו. אף על פי כן, המועדון יעשה ככל שניתן על מנת ליטול את עצמו במהרה מתוך נסיבות אלו אשר באו ואו הונחתו עליו".