מנהלת הליגות הודיעה כי מוקדם יותר היום (שני) התקבל דיווח על שחקן הפועל קרית שמונה שנמצא חיובי לנגיף הקורונה, ובשל כך נדחה המשחק שהיה אמור להתקיים הערב. מנהלת הליגות עדכנה את הקבוצות שעות ספורות לפני המפגש בין הנבחרות, וכן עדכנה את משרד הבריאות הפרטי המקרה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

בהתאם למתווה משרד הבריאות לקיום משחקי הליגות המקצועיות, קבוצת הפועל קריית שמונה תבצע כעת בדיקות לכל השחקנים והצוות. בהתאם לתוצאות יקבל משרד הבריאות החלטה על המשך סטטוס הפעילות של הקבוצה בליגה.

בעקבות הימצאות אחד משחקני ק"ש כחיובי לנגיף, הודיע משרד הבריאות על דחיית המשחק אשר תוכנן להיערך הערב מול בית"ר ירושלים. זאת במסגרת המחזור של השלישי של ליגת הבורסה לניירות ערך. גם בשבוע שעבר נדחה משחק כדורגל, כאשר בעקבות מקרי קורונה חדשים בבני סכנין והפועל חדרה, הוחלט לדחות את משחקי שתי הקבוצות.

אמש הודיעה גם קבוצת מכבי ת"א, כי שישה משחקני הקבוצה נמצאו חיוביים לאחר שעברו בדיקת קורונה. המשחק שצפוי להתקיים מחר מול רד בול זלצבורג בבלומפילד בפלייאוף מוקדמות ליגת האלופות, יתקיים על פי הדיווחים כעת כרגיל. בנוסף לשחקנים, עוד שבעה אנשי צוות נמצאו חיוביים לקורונה בבדיקות שנערכו במועדון.