הפועל תל אביב נמצאת בתקופה מצוינת מאז חזרת הכדורגל הישראלי לפעילות לאחר פגרת הקורונה. הפלייאוף העליון נפתח מבחינתה עם שני ניצחונות ותיקו ואת התוצאות האלה המועדון עושה עם כמה שחקני נוער שתפסו מקום בהרכב וברוטציה ומוכיחים כי למועדון יש על מי לבנות גם בעתיד. למרות המשחק החלש יחסית אתמול (0:0) מול הפועל באר שבע, המאמן ניר קלינגר נשמע מרוצה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

"אני חושב שהשחקנים השקיעו מאמץ אדיר וכל הכבוד להם. הייתי מרוצה בהרבה שלבים של המשחק והיינו יכולים גם להכריע אותו עם ההזדמנות של אושר דוידה לקראת הסיום, אבל זה המצב", הבהיר קלינגר. "צריך להבין שלשחק כמות כזו של משחקים בפרק זמן כל כך קצר זה לא פשוט והיינו צריכים לחלק את הכוחות בין כולם".

לקראת משחק הגביע הוסיף המאמן: "יש לנו מספיק זמן להתאושש עד יום שלישי ולהכין את הקבוצה לקראת חצי הגמר בצורה הטובה ביותר. מהניסיון שלי, וגם אמרתי את זה לשחקנים, בגביע אין פייבוריטים ונצטרך להגיע מאוד ממוקדים במטרה להעפיל לגמר".

משחקי המחזור

השוער אריק ינקו הוסיף: ״אני חושב שבסך הכל היה לנו משחק טוב. אסור לשכוח שזה משחק שלישי בשבוע ויש גם עייפות. רצינו מאוד לחזור עם 3 נקודות ולהמשיך את המומנטום, אבל אם לשפוט לפי איך שהתפתח המשחק, גם נקודה זה בסדר. אנחנו עם הפנים ליום שלישי למשחק הגביע. לכולנו ברור שמדובר במשחק לא פשוט מול קבוצה חזקה שחזרה טוב מהפגרה ועשתה תוצאות יפות. נכין את עצמנו בצורה הטובה ביותר ואני מאמין שיהיה בסדר״.

אבוקסיס: "נצטרך לשפר את קבלת ההחלטות"

הפועל באר שבע נמצאת במומנטום הרבה פחות חיובי, וזה בלי להזכיר את הבלאגן מאחורי הקלעים סביב אלונה ברקת, הישארותה או עזיבתה, וחוזי השחקנים שעדיין לא סיכמו על הישארות או עזיבה. ב"ש פתחה את הפלייאוף העליון עם 3 תוצאות תיקו ונמצאת במרחק 3 נקודות מהמקום השלישי. ביום רביעי תשחק הקבוצה מול בני יהודה בחצי גמר גביע המדינה – קבוצתו הקודמת של המאמן יוסי אבוקסיס.

גם המאמן יודע שקבוצתו הציגה משחק לא טוב ולא חסך בביקורת: "היו לנו רגעים של קבלת החלטות, בעיקר בחלק ההתקפי, שנצטרך לשפר. בסך הכל צריך לקחת בחשבון את העומס על השחקנים. זה לא שאנחנו מגיעים לחצי גמר הגביע באמצע עונה ולכן צריך להיות אחראיים. אם היו נפצעים שחקנים כולם היו אומרים 'איך מסכנים שחקנים לפני חצי גמר גביע, שהוא מאד חשוב לנו'".

הבלם שיר צדק הוסיף: "היו במשחק חלקים טובים ופחות טובים, אבל אנחנו עם הפנים לחצי גמר הגביע ורוצים לעשות את ההכי טוב שלנו. בגביע בשלבים הקרובים אין פייבוריטיות. נצטרך לשפר מה שצריך, להכין את עצמנו פיזית ומנטלית לקראת המשחק".