זה אומנם הלך הכי קשה שאפשר, אבל יוסי אבוקסיס השלים אתמול (רביעי) הישג מרשים כשרשם עלייה שלישית לגמר גביע המדינה ב-4 השנים האחרונות. הפעם הוא עשה את זה עם ניצחון בדו-קרב פנדלים מול האקסית בני יהודה, איתה זכה בשני הגביעים האחרונים שלו ושלהם. התגובות כמובן היו נרגשות והתייחסו לדרמה הגדולה שהתרחשה על כר הדשא - עם שיוויון של בני יהודה בדקה ה-98!

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

"אני מרגיש טוב עכשיו, בגלל שלקבל גול בדקה האחרונה מרגיש נורא, אבל טוב שהיינו חזקים מנטלית וניצחנו בסוף בפנדלים", אמר הבלם מיגל ויטור שגם הבקיע בדו-קרב הפנדלים. "אני מקווה שנביא אושר לאוהדים שלנו אחרי הרבה שנים בלי זכייה. זה יהיה מיוחד מאוד למועדון ולאוהדים. גמר זה תמיד גמר – 50:50 לשתי הקבוצות. אנחנו צריכים להיות מפוקסים. יש עוד חודש עד שהגמר יתקיים ונתרכז בינתיים בליגה".

"זה משחק שבתור מאמן אתה יושב בחוץ ומתפלל שאחרי כל ההחמצות לא תקבל גול – וזה בסוף קרה", סיפר המאמן יוסי אבוקסיס. "זה היה משחק עם המון מצבים שלנו, אבל החמצנו והשוער שלהם הדף. בגביע אין דבר כזה קל. אבל בסופו של דבר גם לעלות לגמר בפנדלים זה נחשב. אני ביחסים טובים עם משפחת לוזון – אפילו חבר של הבת שלי הוא אוהד שרוף של מכבי פ"ת. הם קבוצה טובה שהדיחה קבוצות מליגת העל וזה לא יהיה משחק קל, השחקנים שלי יבואו מוכנים. אני מקווה שעד הגמר יהיה קהל במגרשים".

אבוקסיס וב
צילום: ספורט 5

בדקה ה-60 של המשחק הלך שופט המשחק, יגאל פריד, למערכת ה-VAR ובדק אפשרות לפנדל לזכות בני יהודה. אבוקסיס נשמע אומר לו במהלך הבדיקה: "חבל שתשב חודש בחוץ". על זה הגיב אבוקסיס: "התכוונתי להגיד לו שעל החלטות שגויות מקבלים עונשים אבל לא התכוונתי כמובן לפגוע בו".

הקשר ז'וסואה, שהעלה את באר שבע ליתרון והצטיין במשחק, אמר: "זה היה משחק טוב מבחינתנו. שיחקנו טוב מאוד בהתקפה. בני יהודה לא יצרה כמעט מצבים. כשהבקעתי הייתי בטוח שננצח. היחסים ביני לבין יוסי אבוקסיס מצוינים. הגיע לנו לנצח ולעלות לגמר. אני שמח בשביל המועדון שהבקעתי. בגמר אין פייבוריטים – פ"ת ניצחה כבר קבוצות מהליגה הראשונה".