(אינסטגרם) (צילום: ספורט 5)
(אינסטגרם) | צילום: ספורט 5
ורד יצאה להגנת הכדורגלנים. (צילום: ספורט 5)
ורד יצאה להגנת הכדורגלנים. | צילום: ספורט 5

כדורגלני מכבי ת"א נחקרו הערב (ראשון) תחת באזהרה בפרשת יחסי המין עם קטינות, לכאורה. במקביל, הסערה ברשתות החברתיות ממשיכה. מי שיצאו להגנת הכדורגלנים היו שתיים שנשואות בעצמן לכאלה - אשתו של אייל גולסה, מאי גולסה, ואשתו של עידן ורד, מאי ורד.

מאי גולסה, אשתו של אייל, כמובן שחקן מכבי תל אביב וחבר של השניים שמוערבים בפרשה המטרידה, כתבה: "אותן 'צעירות' שנראות כמו 'ילדות' מטרידות את הגברים שלנו ללא הפסקה, והעולם שותק. להן מותר לדבר איך שבא להן ולהתנהג איך שבא להן, נכון? כי לאישה מותר ולגבר אסור, נכון? למה? כי זה גבר והם תמיד אשמים". 

מאי ורד הוסיפה: "אחרוג ממנהגי ואגיב בפומבי. היום נערה בת 15 - לא מתלבשת, לא מדברת, לא מתנהגת ולא נראית בת 15. על פי השיחות שרצות ברשת - הן לגמרי היו מודעות למעשיהן ואף התגאו בדבר".

אשתו של קשר בית"ר ירושלים הבהירה שאין לתפוס שום צד כרגע, אלא לתת למשטרה להגיע למסקנות חותכות: "אז נכון, שיקומו כל יפות הנפש שבשבילן גברים הם קודם כל האשמים ולא משנה מה באמת קרה. אבל גם גברים הם בני אדם שמאחוריהם גם יש משפחות. אז אולי לפני שיוצאים להגן על הכפשה בהכפשה של הצד השני, תנו למי שצריך לעשות את עבודתו נאמנה".