ילד הזהב (GETTY) (צילום: ספורט 5)
ילד הזהב (GETTY) | צילום: ספורט 5

ג`וד בלינגהאם הזדקק ל-13 דקות בלבד על מנת לכבוש את השער הראשון בקריירה שלו ביורו. הכוכב של נבחרת אנגליה וריאל מדריד הגיע לכדור ברחבה ונגח אותו פנימה בדרך לניצחון 0:1 של נבחרת שלושת האריות על חשבון סרביה במשחק הפתיחה של השתיים. "הוא ילד הזהב האנגלי", אמר לי הנדרי מ`סקיי`, "ההצטרפות שלו לרחבה כל כך חשובה, וזו הייתה עדות נוספת. זה שער נפלא".

 

 

"ג`וד הוא סופרסטאר אדיר, והוא הגיע!", התלהב פרשן `סקיי` פיטר סמית`, "הוא התחיל את המהלך וגם סיים אותו בצורה מרהיבה ואמיצה. אמרו שיש מתח? איזה מתח בדיוק? אנגליה מעולה מהשריקה והשיגה את היתרון בצדק גמור. זו פשוט תצוגת תכלית של ג`וד, הוא מראה כאן את כל מה שהוא יכול לתת על המגרש. הוא השחקן הכי טוב בעולם כיום, הוא יכול לעשות הכל".

גם אלן שירר התלהב ואמר: "בלינגהאם הגיע לכדור הזה בתזמון מושלם וסיפק ביצוע מרהיב. לשוער לא היה בכלל סיכוי, בלינגהאם עשה כאן את מה שעשה לאורך כל העונה האחרונה בריאל מדריד".

רוב דורסט מ`סקיי` הילל גם כן ואמר: "אי אפשר להוריד מג`וד את העיניים, המאסטרו של ריאל מדריד הוא בלתי ניתן להחלפה. שחקני סרביה משקיעים הרבה מאמץ איתו, הוא קיבל יד לפרצוף וכשהשופט בא לבדוק שהוא בסדר הוא פשוט נתן לו חיבוק גדול".

ג`יימי קארגר הילל גם כן ואמר: "זה פשוט תענוג לצפות בג`וד. השער שלו היה שער של שחקן אמיץ, הוא התעופף אל תוך הרחבה, לא רואים הרבה נגיחות כאלה בימים האלו במיוחד מקשרים".