בדרך חזרה לנבחרת? (GETTY) (צילום: ספורט 5)
בדרך חזרה לנבחרת? (GETTY) | צילום: ספורט 5

שנתיים וחצי לאחר שהודיע כי פרש מנבחרת גרמניה, האם טוני קרוס ישוב למדי המאנשאפט? דיווח מפתיע למדי עלה הערב (שני) ב'בילד' הגרמני, שם נכתב כי הווטרן בן ה-33 שוקל לחזור לנבחרת ביורו 2024.

"כשאתה בונה סגל אתה חייב לחשוב על כל השחקנים עם דרכון גרמני", התבטא לאחרונה בנושא מאמן החבורה יוליאן נגלסמן, "טוני קרוס הוא אדם יוצא דופן". אגב, בגרמניה מציינים שנגלסמן מעוניין בחזרה של הקשר, עימו הוא חולק את אותה סוכנות.

קרוס, שסומן מגיל צעיר והיה אחד השחקנים הבולטים בנבחרות הצעירות של גרמניה, ערך את הופעת הבכורה במדים הלאומיים במארס 2010, במשחק ידידות מול ארגנטינה, והיה שותף בכיר לזכייה במונדיאל 2014 עם ארבעה שערים, כולל שניים ב-1:7 על ברזיל. בסך הכל, הקשר רשם 106 הופעות בנבחרת גרמניה, שבהן כבש 17 שערים.

בהודעת הפרידה שלו מהנבחרת ב-2021, כתב:  "106 הופעות רשמתי בנבחרת גרמניה, ולא תהיה אחת נוספת. רציתי מאוד, ונתתי הכל, כדי שיהיו 109 הופעות שבסופן זכייה ביורו, שהייתה מוסיפה מאוד לסיום. קיבלתי את ההחלטה לפרוש אחרי הטורניר הזה לפני זמן רב. זה היה ברור לי תקופה ארוכה ואני לא אהיה זמין למונדיאל 2022 בקטאר".

"קודם כל, כי אני רוצה להתרכז במטרות שלי עם ריאל מדריד בשנים הקרובות, ומעכשיו אוכל להרשות לעצמי הפסקות, שלא היו קיימות כשחקן נבחרת ב-11 השנים האחרונות. בנוסף, כבעל וכאבא, אני רוצה להיות שם עבור אשתי ושלושת ילדיי. זה היה כבוד גדול עבור ללבוש את החולצה הזאת לאורך כל כך הרבה זמן, עשיתי זאת בגאווה ובתשוקה. תודה לכל האוהדים שתמכו ועודדו אותי, ותודה לכל הביקורות שנתנו לי אקסטרה מוטיבציה".