(צילום: לילך וייס-רוזנברג) (צילום: ספורט 5)
(צילום: לילך וייס-רוזנברג) | צילום: ספורט 5

סערת המשחק של הפועל חיפה מול עירוני נס ציונה לא תירגע בזמן הקרוב. האדומים מהכרמל הפסידו הערב (רביעי) לכתומים מהשפלה לאחר שדרשו לדחות את ההתמודדות בעקבות סגל חסר.

אורן אהרוני, מאמן הפועל חיפה, הגיב לאחר ההפסד: "אני לא חושב שזה קשור לקבוצה. יש מי שמנהל את הליגה, וצריך להתנהל אחרת. אנחנו רואים קבוצות ביורוליג וביורוקאפ ושם מתחשבים בקבוצות שלנו, אז איך לא בליגה שלנו? אני לא רוצה להתלונן, זהו. שחקנים חדשים? עושים מאמצים מאוד גדולים, כספית וארגונית, המועדון עושה הכל להצליח להביא זרים. זה לא קל".

המאמן המנצח, אלעד חסין, אמר: "קבעו תאריכים, זה נדחה לרביעי אחרי שאמרו יום שבת. נצא מהפוליטיקה מסביב, התפקיד שלי זה לאמן ולהכין את השחקנים והתפקיד שלהם זה לשחק. מה שמסביב לא קשור אלינו. אמרו שיש משחק, באנו ועשינו את העבודה. אין צודק או לא צודק. אני מסכים שזו לא הסיטואציה הכי נעימה למשחק, בטח לי שלבוא למגרש הזה".

כשנשאל לטענת חוסר הספורטיביות, ענה: "מבין הכל, את שני הצדדים, אבל יש מנהלת, היא קבעה תאריך לפני שבועיים. עשו דחייה, אני לא נכנס לספקולציות מי צודק ומי לא. הגעתי לעשות הכי טוב היום למועדון שלי. אני מצטער בשבילם שזו הסיטואציה, היא נכפתה עליהם לא באשמתם, יש להם פציעות, אבל זה גם לא אשמתנו. אם התקנון אומר שמשחקים פחות משני זרים אז המשחק מבוטל, אז היו דוחים או מבטלים, אין חוק כזה. כל אחד צריך לעשות מה שטוב לו והכדורסל צריך מנהל לעסק, וכשזה יקרה הכל יהיה כמו שצריך".