(עילאי אהרוני מנהלת ליגה לאומית) (צילום: ספורט 5)
(עילאי אהרוני מנהלת ליגה לאומית) | צילום: ספורט 5

מחזור הפתיחה בליגה הלאומית נמשך הערב (רביעי) כשרמת השרון ניצחה את מכבי רחובות בתום דרמה.

א.ס. רמת השרון - מכבי רחובות 83:86
משחק צמוד באנרבוקס בחדרה הסתיים בניצחון של א.ס. רמת השרון על מכבי רחובות. הקבוצה של גיא קנטור שלטה במשחק והובילה ברוב שלביו, למרות ערב אדיר של טל פלד (25 נקודות) לראשונה מחוץ לקבוצת נעוריו. מנגד, הקבוצה של קובי חסון פתחה את העונה עם הפסד, למרות משחק עיקש בו לא אפשרה למארחת לברוח. ברמת השרון קיבלו 20 נקודות מחן כלפון ו-13 אסיסטים מאופק גול.

האורחת עלתה ראשונה על הלוח והחזיקה ביתרון קל בדקות הפתיחה, אלא שחמישה אסיסטים של אופק גול בחמש דקות, יחד עם מפגן שלשות לקראת סוף הרבע, עזרו לקבוצה של גיא קנטור לתפוס את ההובלה בסיומו - 23:28 לרמה"ש.

 הרבע השני המשיך להיות צמוד כאשר שתי הקבוצות מעט התקררו מחוץ לקשת. אחרי גול, הפעם היה זה תורו של הרכז שמנגד, עומר בן דוד, שלמרות דקות טובות של חן כלפון שמר על רחובות קרובה גם בירידה להפסקה - 43:46 לרמה"ש במחצית.

עם פתיחת הרבע השלישי הצליחה הקבוצה של קובי חסון להיצמד ליריבתה ואף לעלות ליתרון 53:55 אחרי שלשה של טל פלד. משם החלו דקות הפכפכות בהן היתרון עבר מצד לצד, עד שבסיום הרבע השלישי המארחת המשיכה להחזיק ביתרון מזערי - 61:63.

שמונה נקודות רצופות של רמה"ש העלו אותה ליתרון דו ספרתי ראשון שזינק עד 67:79, ארבע דקות לסיום. אז הקבוצה של קנטור מעט איבדה ריכוז ואפשרה לרחובות להתקרב עם דקות מצוינות של עידו רוימי, אבל נקודות של דור ענבי מהעונשין סגרו עניין - 82:85 לרמה"ש בסיום.

קלעו לרמה"ש: חן כלפון 20, אופק מלכה 17, גיא רושקין 14, אופק גול (13 אסיסטים) 10 ,יובל בר 8 ,דור ענבי 7 ,עמית ביר כץ 6, גיא אלמשלי 3.

קלעו לרחובות: טל פלד 25, ג'וש פרוינד 21, עידו רוימי 12, עומר בן דוד 11, שגיב דוד וניב אוזן 5 כל אחד, אלירן חדד 3.