(דני מרון) (צילום: ספורט 5)
(דני מרון) | צילום: ספורט 5

זה לא היה פשוט, אבל הפועל ירושלים בסופו של דבר עמדה במשימה שלה הערב (רביעי) כאשר ניצחה 69:74 את בני הרצליה ועלתה ל-1:2 בסדרת רבע גמר הפלייאוף. ביום ראשון הקרוב החבורה של אלכסנדר דז'יקיץ' תנסה לסיים את הסיפור במשחק הרביעי שיערך בשרון.

המאמן הירושלמי סיכם את המשחק: "ניצחנו, הבאנו 7,000 צופים ואני מצטער שהם ראו משחק עם כל כך הרבה זריקות עונשין אבל זה הסגנון שהיה במשחק. תקפנו את הטבעת ונפלו לנו הרבה שחקנים אבל אני שמח שאף אחד לא נפצע. מדובר בקבוצה טובה שמשחקת מולנו אבל שיחקנו בצורה טובה".

המאמן הסרבי התייחס לבחירה של הנקינס לחמישיית העונה: "זאק היה טוב, מה הוא קיבל? חמישיית העונה? ברור שאני מצפה ממנו לעשות את זה. מה שאני לא מצפה זה שברגע שהחמישייה שלי יוצאת הקבוצה השנייה רצה 5:17. זה לא הולך ככה, מחר הם יתבכיינו שהם צריכים לשחק, לא אתם לא תשחקו".

זאק הנקינס סיכם: "יש דברים מסויימים שדי ברור שצריך לעבוד עליהם אבל החבר'ה שלנו התעלו בסוף ושיחקו חזק אז סיימנו את העבודה. הייתה יריבנו קבוצה טובה מאוד ומוכשרת". כאשל נשאל על הכניסה שלו לחמישיית העונה הוא אמר: "ה-MVP האמיתי הוא האף שלי".

אורן אהרוני סיכם את הפסד קבוצתו: "היינו בעמדה מצוינת לנצח את המשחק, שלוש התקפות שהיינו צריכים לעשות נקודות לא עשינו ושם זה התפספס כי רנדולף עשה סל גדול ואז סמית' עוד סל גדול שעשה 6 הפרש. עשינו משחק מצויין, שמרנו טוב 38 דקות ובסוף הזריקות האלו ניצחו לצערי".

"קודם כל זו סדרה וכך אנחנו מתייחסים לזה, זה מאכזב כי שלטנו ופתחנו מצויין, עשינו מה שרצינו והגבלנו אותה הגנתית, אבל נצטרך לנוח, אנחנו בסגל מאוד מאוד קצר, השחקנים מראים שיש להם לב ענק. מאמין שנחזור לפה למשחק 5".