(עודד קרני) (צילום: ספורט 5)
(עודד קרני) | צילום: ספורט 5
הפסד שישי ברצף לאביטל והפועל חיפה (עודד קרני) (צילום: ספורט 5)
הפסד שישי ברצף לאביטל והפועל חיפה (עודד קרני) | צילום: ספורט 5

בהפועל חיפה יצאו בתחושות מעורבות מהמשחק אמש (שישי) בדרייב אין מול הפועל תל אביב. מצד אחד, האדומים מהכרמל סופרים כבר שישה הפסדי ליגה רצופים והתחתית נראת קרובה מתמיד אך מצד שני, החבורה של שרון דרוקר הציגה לפרקים כדורסל טוב - בטח בהתחשב בתקופה האחרונה הפחות טובה שעברה על הקבוצה.

לא מעט עליות ובעיקר ירידות עברה הפועל חיפה העונה. לפני מספר שבועות השחקן אולי הכי חשוב שלה, קאדים אלן, נכשל בבדיקת סמים ועזב את הקבוצה באופן מיידי. לא מעט שחקנים נפצעו, ביניהם דבונטה אפסון (שגמר את העונה), ספנסר וייס, עמית שמחון ואופק אביטל שמאז חזרו לשחק אך חסרו לפרקים בסגל של הפועל חיפה העונה.

"אני אופטימי בהתחשב במה שעברנו" (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

 בנוסף, זרים שהצטרפו במהלך העונה כמו אייזיאיה קאזינס וג'סטין טילמן הגיעו רק בחודש הזה ואילצו את הקבוצה למצוא את הכימיה מחדש. אגב, זיריוס וויאלאמס שהצטרף בסוף ינואר עתיד לעזוב בקרוב, כשכעת מתנהל מו״מ על התרת חוזהו. אתמול הוא לא נכח בדרייב אין. כל האי סדר והבלאגן בסגל הורגש גם על הפרקט, אך למרות תקופה לא טובה של הפועל חיפה במועדון מסמנים את המשחק אמש כזה שיוכל אולי להוציא אותה לדרך חדשה.

״שיחקנו בהרבה רגעים כדורסל טוב״, אמר שרון דרוקר לאחר המשחק. ״מול קבוצה כישרונית נתנו פייט וזה לא מובן מאליו. אני אופטימי בהתחשב לכל מה שעברנו. השחקנים הבינו את המצב ואני מקווה שמשחק כזה יוציא אותנו לדרך חדשה. אנחנו מסתכלים ממשחק למשחק. יש לנו את מה שצריך כדי להתמודד בתחתית לדעתי. הרצון שלי הוא לחשוב ככה, כי יש לי חבורה לוחמת״.

מי שהגיע אתמול למשחק הוא ג׳יימס פלדין, שכזכור נבחן בקבוצה. בהפועל חיפה אומרים שהוא מרשים באימונים, אך כרגע לא נראה בכושר מקסימלי לאחר שלא שיחק בשנה האחרונה. החלטה לגביו תתקבל בימים הקרובים. ״ג׳יימס רק הגיע. הוא עשה קצת אימונים, יש לו אישיות מדהימה שבטוח יכולה לעזור לנו, ועם קצת סבלנות נדע לאן העסק הולך. אני מקווה שיכול לתרום ושאכן יישאר כי הוא אחלה שחקן ואדם מדהים״, סיכם שרון דרוקר.