שחורציאניטיס (צילום: ספורט 5)
שחורציאניטיס | צילום: ספורט 5
עם הגביע ב-2014 (Getty) (צילום: ספורט 5)
עם הגביע ב-2014 (Getty) | צילום: ספורט 5

עולם הכדורסל האירופי מחכה בקוצר רוח לפתיחת הפיינל פור בסוף השבוע הקרוב בבלגרד. מי שנמצא בעיר כחלק מהאירועים לקראת המשחקים הוא סופוקליס שחורציאניטיס, אקס אולימפיאקוס שנמצאת בפיינל פור, וכמובן אקס מכבי ת"א. בראיון עם 'ערוץ הספורט', דיבר סופו על החיבור שלו עם מכבי ת"א, הביע את דעתו על העונה של הצהובים, וסיפר על רצונו לחזור למועדון.

אתה עדיין מעורב בכדורסל?
"לא כל כך, לא כמו שהייתי רוצה. אני מתמקד כרגע במשפחה שלי".

אתה עדיין עוקב אחרי מכבי ת"א?
"כן, כמובן. יש לי חיבור מיוחד עם מכבי ת"א. זה המועדון האהוב עליי. יש לי חברים קרובים שם, לא רק שלי, אלא גם של המשפחה שלי".

מה אתה חושב על העונה של מכבי ת"א עד עכשיו?
"זה היה יכול להיראות יותר טוב. ממש הופתעתי שהם לא נתנו פייט לריאל, אבל זה תמיד קשה בפלייאוף. אני שמח לראות שהאוהדים עדיין תומכים במכבי ת"א, גם בזמנים הקשים. גם הפיטורים של ספרופולוס העציבו אותי, הוא מאמן טוב, אבל תמיד קשה לאמן במכבי ת"א. יש הרבה לחץ וצריך לספק סחורה".

חשבת שהם יהיו בפיינל פור?
"הלוואי והם היו פה, אבל זה תמיד קשה. היתה לי את ההזדמנות להיות בשני פיינל פורים במכבי ת"א. הלוואי והייתי יכול להיות ביותר. ב-2014 הצלחנו להביא גביע ואני תמיד אסיר תודה על כך. שמחתי לראות את מכבי ת"א בפסגה הכי גבוהה של אירופה".

אוהדי מכבי ת"א בוודאי מתגעגעים אליך
"גם אני מתגעגע למכבי ת"א. אני מתגעגע לת"א. אמרתי לניקולה (ווייצ'יץ') שהוא צריך להביא אותי כמאמן, אבל אני לא חושב שהוא מוכן לכך אחרי כ"כ הרבה שנים שהוא היה הג'נרל מנג'ר שלי וחבר שלי לקבוצה. הוא לא מוכן לתקשר איתי ברמה הזו עדיין, אבל אשמח לעבוד במכבי ת"א שוב בכל תפקיד. הזמן יגיד".