קארש ורמה''ש יחזרו למסלול הניצחונות (קרדיט: מנהלת ליגת הכדורסל* (צילום: ספורט 5)
קארש ורמה''ש יחזרו למסלול הניצחונות (קרדיט: מנהלת ליגת הכדורסל* | צילום: ספורט 5
הדר חדד ופ''ת יבלמו את רצף ההפסדים? (קרדיט: מנהלת ליגת הכדורסל* (צילום: ספורט 5)
הדר חדד ופ''ת יבלמו את רצף ההפסדים? (קרדיט: מנהלת ליגת הכדורסל* | צילום: ספורט 5

הסיבוב השני בליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל ייפתח מחר (ראשון) עם ארבעה משחקים מתוך החמישה. שתי הקבוצות שירצו לחזור לתלם לאחר ההפסד במחזור הקודם הם הן א.ס רמה''ש ומכבי חיפה. רמה"ש, שנעצרה אחרי חמישה ניצחונות רצופים עם הפסד ביתי בו ספגה 95 נקודות ממכבי חיפה, תארח את הפועל בני פ"ת, שחווה ירידה בתקופה האחרונה בעקבות לאחר שני הפסדים רצופים.

מפגש מעניין נוסף שיתקיים יפגיש בין אליצור חולון, שגם הייתה בקו עלייה עד שנתקעה ברמלה במחזור האחרון, לבין מכבי רמת גן. הדאבליסטית, הפסידה במחזור האחרון לנועלת הטבלה אליצור ויראלי ת"א, ותנסה כעת לשוב למסלול הניצחונות מול הקבוצה שמתחה אותה עד לשניות האחרונות במשחק הפתיחה של העונה.

במקביל, יעלו לפרקט גם שתי המנצחות הגדולות של המחזור האחרון: אליצור ויראלי ת"א, שכאמור רשמה את ניצחונה השני העונה, ותתמודד מול מכבי חיפה. הירוקות יודעות שניצחון יעלה אותן למקום הראשון בטבלה, לפחות באופן זמני. אליצור  רמלה, שחזרה לעצמה עם ניצחון מזהיר על חולון במחזור האחרון, לא הצליחה לנצח באמצע השבוע את קסטורס בריין במשחק החוץ בבלגיה והודחה מהיורוקאפ. הקבוצה של שירה העליון תתארח אצל בנות הרצליה.