לא נחה לרגע. ויויאנס (קרדיט: מנהלת ליגת הנשים) (צילום: ספורט 5)
לא נחה לרגע. ויויאנס (קרדיט: מנהלת ליגת הנשים) | צילום: ספורט 5

 במשחק שהוקדם עקב יציאתה של רמלה למשחק חוץ ביורוקאפ בהמשך השבוע, אשדוד התאוששה מההפסד במחזור הראשון. הקבוצה של עדני דגן נהנתה ממשחק מעולה של ויקטוריה ויויאנס וטל סהר, וניצחה את רמלה, שהייתה תלויה לחלוטין בקלסי מיטשל ואמה קאנון.

המשחק המרכזי של המחזור השני בליגת אתנה ווינר נפתח הערב בצורה מקרטעת, כששתי הקבוצות התקשו למצוא את הטבעת. ככל שעברו הדקות, ההתמודדות נהפכה להיות קרב ראש בראש בין ויקטוריה ויויאנס מאשדוד, לאמה קאנון מרמלה. הראשונה סיימה את הרבע הראשון עם 13 נקודות, השנייה הסתפקה רק ב-9, ובהתאמה גם התוצאה על הלוח נותרה צמודה – 18:20 לקבוצה מעיר הנמל בסיום הרבע.

הקבוצה של שירה העליון התקשתה בפתיחת הרבע השני, ומי שעזרה לאשדודיות לפתוח פער משמעותי ראשון במשחק היתה אליסון הייטאוור, שסיימה את המחצית עם 12 נקודות. אחרי ארבע דקות הובילה הקבוצה של עדני דגן 22:31, תוך שהיא קלעה  ב-60 אחוז מהשדה. רמלה, מהצד השני הסתפקה בשתי שלשות (מ-9 ניסיונות) וירדה למחצית בפיגור 45:34.

הקצב ההתקפי נשמר גם ברבע השלישי, אבל מי שהשתלטה על המשחק הייתה רמלה, שהשלשות התחילו להיכנס לה. קלסי מיטשל התחילה לצבור נקודות ובמו ידיה העבירה את היתרון לקבוצה מהשפלה. 55:56 שלוש דקות לפני סיום הרבע. אלא שטל סהר (11 נק' בשלושה רבעים) ושלשה מטורפת של ויויאנס מהחצי החזירו את היתרון לאשדוד וקבעו 61:66 לפני הרבע המכריע.

הרבע האחרון נפתח באותה מגמה שבה הרבע הקודם הסתיים. ויויאנס, שלא זכתה לשנייה של מנוחה במשחק כולו, סיימה עם 29 נקודות, שביטלו את ה-28 של קלסי מיטשל מהעבר השני. רמלה אמנם קיבלה גם 27 נקודות מקאנון, אבל ההצטיינות של שתי הזרות לא עזרה לה להימנע מהפסד ראשון העונה בליגה, ובסיום הפסידה 88:79. הקבוצה של עדני דגן, שחזרה מתוסכלת מראשון לציון במחזור הראשון, תקווה לצאת לצאת חדשה לאחר ניצחון הבכורה בליגה. 

קלעו לאשדוד: ויויאנס 29, הייטאוור 20, סהר 17, אנסטסיה וויליאמס 6, דיין 5, פרסלי 5, כהן 3, שה 3.
קלעו לרמלה: מיטשל 28, קאנון 27, בארון 9, ג'ונסון 7, חנון 3, דוגלס 3, אייזנר 2.