(דני מרון) (צילום: ספורט 5)
(דני מרון) | צילום: ספורט 5
התגעגעתם? אולי דדאס יחזור (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
התגעגעתם? אולי דדאס יחזור (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

סטפאנוס דדאס היה לאחת הדמויות הצבעוניות בליגת העל במהלך השנתיים האחרונות ויכול מאוד להיות שישוב לישראל בעתיד הקרוב. המאמן צפוי לעזוב את אא"ק אתונה בסוף החודש, כעבור כחצי שנה בלבד בתפקיד, זאת על רקע הקשיים הכלכליים של המועדון.

למעשה המועדון נקלע לקשיים כלכליים עוד מהעונה שעברה, ואין באפשרותו להחתים שחקנים בגלל סנקציות מפיב"א הנובעות מחובות עבר. מלבד זאת, באא"ק לא הצליחו לחדש את החוזים של הכוכבים קית' לנגפורד וטייריס רייס, שעזבו עוד לפני שהעונה נפתחה, וגם לא יכולים או לעמוד בחוזה של דדאס, שחתום לשנתיים נוספות, מה שיוביל לעזיבתו בקרוב.

דדאס עבר עונה קשה עם א.א.ק לצד הבעיות הכלכלית, וכמובן מותו הטרגי של סטבן ילובאץ', כשהקבוצה ממוקמת כרגע רביעית בליגה היוונית והודחה משלב הבתים הראשון בליגת האלופות. למרות זאת, העובדה כי ישנן סנקציות נגד המועדון גרמה למאמן להבין כי לא יוכל להוביל קבוצה תחרותית בזמן הקרוב והוא יגיע לסיכום על התרת חוזהו.

דדאס, כידוע, הוביל את חולון לשתי עונות מוצלחות ואפילו נבחר למאמן העונה בליגת העל ב-2020/21. נכון לעכשיו למכבי ראשון לציון, שפיטרה את גיא גודס, עדיין אין מאמן ואין לפסול אפשרות שיחזור לישראל.