נבחרת ישראל הגיעה למשחק בווינה הערב (חמישי) עם תקוה קלושה לנצח ולשמור על סיכוי להעפיל לאליפות אירופה, אך במקום זה קיבלנו את ההופעה החלשה ביותר של הנבחרת של אנדי הרצוג בטורניר, והפסד 3:1 לנבחרת אוסטריה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

החדשות הרעות במיוחד הן שהנבחרת תחת המאמן האוסטרי רק הולכת ונחלשת. בארבעת המשחקים האחרונים היא השיגה נקודה אחת בלבד, והציגה לראווה הגנה מחוררת שספגה עד כה 14 שערים ב-7 משחקים. בניגוד לתבוסה בפולין, 4:0, שם ישראל נכנעה ליריבה ברמה חזקה מאוד, היום ישראל התבטלה מול יריבה שאפילו לא הרשימה במיוחד אך ניצחה אותה בקלות.

כרגיל, ערן זהבי הדהים עם פעולה אחת גדולה שהעלתה את ישראל ליתרון בדקה ה-35. זה היה שערו ה-10 של זהבי, מלך השערים של טורניר המוקדמות בכל אירופה. אך משחק שלישי ברציפות שישראל לא מצליחה לשמור על היתרון שלה. חמש דקות אחרי הטיל לחיבורים של זהבי הגיע השוויון האוסטרי אחרי מהלך קבוצתי יפה והנבחרות ירדו להפסקה בשוויון.

המחצית השנייה הייתה חלשה עוד הרבה יותר. ישראל הייתה עייפה, לא יזמה, וספגה פעמיים בדקות 56 ו-88, בעקבות טעויות ורפיון במרכז ההגנה. השוער של נבחרת ישראל, אופיר מרציאנו, היה השחקן היחיד שסיפק הופעה טובה חוץ מזהבי, ולולא הוא התוצאה הייתה מחמיאה עוד פחות לישראל.

ישראל ירדה למקום ה-5 בבית, מבין 6 נבחרות, בעקבות הניצחון המפתיע של צפון-מקדוניה על סלובניה.