וויליאם, קייט והנסיך הג'ינג'י השובב (צילום: AP)
ויל, קייט והאח הנסיך השובב | צילום: AP
בסוכנויות ההימורים הבריטיות כבר מהמרים אם הארי, אחיו ושושבינו של הנסיך ויליאם, יגיע לחתונה עם האנגאובר או לא - אבל התפקיד האמיתי של הארי יתחיל רק אחרי שהמסע המלכותי יגיע לארמון בקינגהאם.

בערב יום שישי, אחרי שהטקס הרשמי והמסע המלכותי ברחובות לונדון יגיע לסיומו, הנסיך והנסיכה וויליאם וקייט יסירו את המעטה הרציני והרשמי, ייפרדו ממיליוני הסקרנים וישאירו אותם מול השידורים החוזרים בטלוויזיה. החתן והכלה יסתגרו מאחורי שערי הארמון וינועו על פי הנחיותיו של הארי - מארגון המסיבות.

הארי כבר דאג לפנות ולחבר יחדיו שלושה אולמות נשף בארמון בקינגהאם שיהפכו לדיסקוטק ענק. קירות הארמון ששמעו כבר דיונים על מדיניות, מוזיקה קלאסית ואולי ערבי ריקודים סלוניים, יארחו ללילה אחד חוגגים מסוג אחר לגמרי - בקינגהאם יהפוך למועדון הכי חם בלונדון.

ביונסה וג'יי-זי ירקידו את הצעירים

לעת ערב, המלכה אליזבת' השניה, בעלה פיליפ, צ'ארלס, קמילה ושאר הדודים יפרשו לטירת ווינדזור וינטשו את הארמון לדור הצעיר. יחד עם ויליאם, הארי וקייט יחגגו גם 300 מחבריהם הקרובים ובני משפחתם - צעירים בלבד.

על פי הדיווחים בבריטניה, הארי כבר אמר לדי-ג'י שהזמין, לטבחים ולאחראים על הבר שהוא רוצה "לילה שוויל וקייט לא ישכחו לעולם". הארי מתכוון לערוך מסיבה פרועה שתימשך כל הלילה, עד יום שבת בבוקר. על פי השמועות, גם הזמרת ביונסה ובן זוגה ג'י-זי יופיעו מול הקהל בר המזל.

מי שישרוד את הלילה יגיע לארוחת הבוקר המפוארת - גם היא בהפקתו של הנסיך הג'ינג'י. על פי הדיווחים, הארי הזמין אלפי כריכים עם נקניק כדי "לספוג" את כמויות האלכוהול שנשפכו במהלך הלילה. כאן נוצרת בעיה קלה: גם המלכה מארגנת ארוחת בוקר משפחתית לבני הזוג הצעירים, שייאלצו לדלג בין שני האירועים. אחרי ימים של טקסים ולילה של אלכוהול - זאת לא הולכת להיות משימה קלה.