היא תהיה כנראה מלכת אנגליה יום אחד, ועכשיו היא מחממת אפילו את חודש נובמבר הלונדוני הסגרירי. הנה כמה פרטים על קייט מידלטון, הבכורה מבין שלושה ילדים, שגדלה בבאקלבורי, ברקשייר, למשפחה אמידה מאוד.

קייט היא לא צבעונית וסוערת כמו הדוכסית פרגי , אבל בינתיים היא גם לא זוהרת כמו דיאנה - החותנת המתה. יש לה סגנון משלה.

החתונה המלכותית בבריטניה - סיקור מיוחד

ליידי מידלטון פגשה את הנסיך וויליאם באוניברסיטת "סנט אנדרוס", שם למדו השניים. היא הייתה תלמידה מצטיינת, עמדה בראש קבוצת ההוקי וכיהנה כראש קבוצת הדיונים - מלכת המחזור. וויליאם התאהב בה, לפי ההשערות, כשהופיעה בתצוגת אופנה שנערכה באוניברסיטה ושממנה פורסמה הבוקר תמונה שנויה במחלוקת.

ב-2004 העולם גילה על היחסים בין השניים, כשקייט יצאה עם משפחת המלוכה לחופשת סקי.

קייט, וויליאם והתמונה החושפנית מהעבר (צילום: רויטרס, מירור)
קייט, וויליאם והתמונה החושפנית מהעבר | צילום: רויטרס, מירור

מאות אלפי לבבות בעולם כולו נשברו ולצלמי הפאפרצי הייתה מטרה חדשה. המצלמות אוהבות את קייט ובשלב מסויים הן אהבו אותה מידי: באוקטובר 2005 היא הגישה תלונה נגד הצלמים. "לא מגיע לי כזה יחס", אמרה אז.

בנובמבר 2006 החלה העלמה מידלטון לעבוד כקניינית של בית האופנה "ג'יגסו". באפריל 2007 פרסמו בהרחבה הצהובונים הבריטים כותרות ענק: "קייט וויליאם נפרדו", במהלך חופשת סקי בשוויץ . ימים קשים ובודדים עברו על וויליאם אז, אך לא יותר מידי - בקונצרט שנערך לכבוד דיאנה המנוחה, נראו השניים שוב ביחד.

באפריל 2008 הפציע וויליאם במחווה רומנטית שאין שנייה לה, ונחת עם הליקופטר צבאי בגן ביתם של הוריה. אמש קייט מידלטון קיבלה טבעת כבדה, גם במשמעותה: מדובר באותה הטבעת שהעניק אביו של וויליאם, הנסיך צ'ארלס, לאמו של הצעיר - הנסיכה דיאנה.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

חתונה מלכותית - סיקור מיוחד:

מבוכה בארמון: הנסיכה קייט נחשפת בתמונה מהעבר

וויליאם וארוסתו מספרים איך הכירו

עכשיו זה רשמי: הנסיך וויליאם וחברתו קייט יתחתנו בקיץ