כובע שחור, עקבים סגולים ותיק תואם. קייט, (צילום: דיילי מייל)
כובע שחור, עקבים סגולים ותיק תואם. קייט, | צילום: דיילי מייל

קייט מידלטון, ארוסתו של הנסיך וויליאם, לקחה פסק זמן קצר מתכנון חתונתה הקרבה והגיעה בסוף השבוע לחתונה של חברים קרובים שלה, שרה לואיז-סטורטון והארי אוברי-פלטשר. מדובר באחת התמונות הראשונות של קייט שמתפרסמות מאז ההודעה הרשמית על האירוסים המלכותיים.

בעוד ארוסה וויליאם שימש כסדרן, כלתו לעתיד הגיעה לבדה לכנסייה בכפר אלדבורו בצפון יורקשייר, שם נערכה החתונה. אבל אל דאגה - קייט הייתה בחברה טובה, עם גיסה לעתיד הנסיך הארי, בת דודו הנסיכה ביאטריס ובן זוגה, דייב קלארק.

החתונה המלכותית בבריטניה - סיקור מיוחד

כובע שחור, עקבים סגולים ותיק תואם

מתכוננת לחתונה. קייטי (צילום: המירור)
מתכוננת לחתונה. קייטי | צילום: המירור

למרות שהטמפרטורות שררו אי שם באזור האפס ושלג כיסה את האדמה, הנסיכה לעתיד הגיעה עם רגליים חשופות מתחת למעיל קטיפה שחור. מידלטון, שמחר תחגוג את יום הולדתה ה-29, שידרגה את הופעתה עם כובע שחור ממנו מציצה נוצה, עקבים סגולים גבוהים תואמים ותיק נאה.

החתונה בסוף השבוע הייתה הראשונה שאליה הגיע הזוג המלכותי לאחר ההודעה הרשמית על אירוסיהם. החתן, בן 28, שאביו הוא סר הנרי הלורד מבאקינגהאשייר, הוא אחד מחבריו הקרובים ביותר של הנסיך וויליאם. במהלך השנים, הכירה מידלטון את הכלה והפכה לחברה טובה שלה. שני הזוגות אף בילו בתקופת החגים יחד בשוויץ ב-2008.

קייט מידלטון (צילום: חדשות 2)
הכלה לעתיד | צילום: חדשות 2

בינתיים, ברחבי הממלכה נמשכות ההכנות לקראת חתונת-הענק. ולשמחתם של הבריטים, לא רק שכל העם יקבל יום חופש ביום החתונה, הרשויות הודיעו כי באופן יוצא מהכלל - כל הפאבים והמועדונים יהיו פתוחים עד אחת בלילה, במשך שני לילות.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק