אביבה שליט בראיון
צילום: חדשות 2
בעוד נועם שליט נפרד מעבודתו כמנהל בחברת "ישקר" ועובר לפוליטיקה ולאחר שגלעד כבר החל להשלים פערים והצטרף לפייסבוק, גם אביבה שליט חוזרת לשגרה. בחודש האחרון שבה שליט למשרתה בחברה להגנת הטבע, שאוישה בתקופת המאבק להחזרת שליט על-ידי עובד מחליף.

>> משפחת שליט חוזרת לשגרה - לכתבות נוספות

מקורביה של אביבה שליט מאשרים את חזרתה לעבודה אך מבקשים לשמור על פרטיותה ולא לנדב פרטים נוספים בנושא. "אני יכול לאשר שאביבה חזרה לעבודה עוד לפני תחילת השנה", אומר נועם שליט בתגובה.

שליט עבדה כמנהלת ארצית של מרכזי לימוד שדה של החברה להגנת הטבע.  גם אחרי שגלעד נחטף, אביבה המשיכה להגיע לעבודה גם אם לא בצורה סדירה. אולם בשנתיים האחרונות עם הקמת מאהל המחאה מול ביתו של ראש הממשלה בירושלים. היא הפסיקה לעבוד. אך המשיכה להיות רשומה כעובדת החברה וזכתה לתמיכתו של מנכ"ל החברה, קושה (משה) פקמן.שהבטיח לשמור לה את התפקיד ולאפשר לה לחזור למשרתה כשיסתיים המאבק שלהם.

היום מוסרים בחברה להגנת הטבע כי: "אנחנו שמחים לקבל את אביבה בחזרה. התפקיד חיכה לה במשך כמה שנים".  

נועם שליט, לעומת זאת, הודיע בשבוע שעבר כי לא יחזור לעבודתו הקודמת  והכריז על כניסה לפוליטיקה במסגרת מפלגת העבודה. שליט, בדומה לאשתו אביבה, הוגדר כעובד של חברת "ישקר", גם במהלך התקופה בה נאלץ להיעדר מהעבודה כדי להתרכז במאבק להחזרת בנו הביתה. איתן ורטהיימר, מבעלי החברה דאג שימשיכו לשלם לשליט את שכרו ואף העמיד לרשות המשפחה דירה בירושלים. אולם, בניגוד לאשתו, אביבה ואף למורת רוחה הוא החליט להשאר בחיים הציבוריים והתפטר ביום חמישי האחרון, מעבודתו בישקר.