במאי 2010 שימש עמית סגל ככתב חדשות 2 בלונדון. ביומו האחרון של אותו חודש התקיים משט המרמרה, שהצית הפגנות ומהומות ברחבי העולם. הפגנה סוערת במיוחד התרחשה בלונדון, שם הפגינו 15 אלף איש שהניפו את דגלי חיזבאללה. לרגל 20 שנה לחדשות ערוץ 2 חזר סגל להפגנת הענק שסיקר, בזמן שסביבו התפרעו רבבות המפגינים וקראו קריאות בגנות ישראל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"ביום האחרון של מאי הגיעו ידיעות שיש בלגנים עם איזה משט טורקי. איך שיצאתי מהרכבת התחתית בדרכי לשגרירות ישראל, הדבר הראשון שראיתי מולי היה ים של דגלי חיזבאללה ו-15 אלף מפגינים", סיפר עמית סגל. "בזווית העין ראיתי איך מכים שתי בחורות שחשבו שהן יהודיות. אז אמרתי 'על החיים ועל המוות', שמתי את המיקרופון והתחלתי להעביר דיווח לישראל מלב ההפגנה".

סגל נטל סיכון והחליט שלמרות הסביבה העוינת, הוא ידווח מזירת ההתרחשות: "הדרך היחידה בה חשבתי שאצא משם בלי לחטוף מכות זה פשוט לראיין את המפגינים שהיו ליד. 'חיזבאללה הולך להשמיד את המדינה שלכם, אתה מבין את זה?', זעק לעברי אחד המפגינים - בזמן שהעברתי את הדיווח בשידור חי לאולפן המהדורה המרכזית".

"בסוף הדיווח כבר קלטתי איך דגלים חוסמים את המצלמה והעדשה. הדיווח הזה הסתיים בשני דברים שזכורים לי עד היום: המצלמה שהחלה להתנדנד - והמבט המבועת של יונית באולפן", נזכר סגל.