בחייהם של מגישי חדשות ישנם אינספור רגעים קשים ואירועים מטלטלים שהם נאלצים לדווח עליהם. אבל מה קורה כאשר החדשות מתנגשות עם מציאות חייו ממש של המגיש באולפן? זה מה שקרה למגישת המהדורה המרכזית יונית לוי, שלרגל 20 שנה לחברת החדשות, חזרה לרגעים בהם דיווחה על פיגוע - ובמקביל חששה לחיי אמה ששהתה במקום האירוע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"שלום רב לכם, אנחנו מעדכנים כעת על פיצוץ שנשמע לפני כמה דקות באוניברסיטה בקמפוס הר הצופים בירושלים", דיווחה לוי לאחר שפרצה לשידור עם הדיווחים על פיצוץ באוניברסיטה. אלא שעם הדיווח, החלה גם הדאגה: "אני מדווחת על האירוע וקולטת שמדובר בקמפוס הר הצופים, המקום בו אמא שלי מלמדת".

אלא שככל שהשידור התקדם, מפלס החרדה של לוי רק הלך ועלה: "ואז הגיע שם הקפיטריה בה אירע הפיצוץ - קפיטריית 'פרנק סינטרה' שהיא בוודאות זו שאמי יושבת בה מדי יום".

השידור נמשך, החלו להגיע דיווחים על 7 הרוגים ועשרות פצועים - ולוי המשיכה לשדר: "איזה קול בראש שלי אמר לי שמאוד יכול להיות שאני משדרת פיגוע שבו ייתכן שחס וחלילה אמא שלי נפגעה. מהרגע הזה איבדתי ריכוז לחלוטין, אין לי מושג איך השידור נמשך".

אחרי כמעט שעה של שידור רציף ללא הפסקות או פרסומות - הגיעה צפירת ההרגעה: "לקח לפחות שעה, אם לא יותר, עד שמישהו אמר לי באוזן 'אמא שלך התקשרה לומר שהיא בסדר'. אני בספק אם מי שאמר לי את זה באוזן הבין בכלל כמה הרגעים האלה היו הארוכים ביותר בחיי".