הילד נפצע אנוש ופונה לסורוקה. אילוסטרציה (צילום: גולש,חדשות 2)
ההרס בגן הילדים בכפר אורנים | צילום: גולש,חדשות 2

זה היה יכול להסתיים בתמונות זוועה של זאטוטים פצועים מדממים ליד המגלשות. הנס שמנע זאת הייתה השבת. הקיר שהתמוטט בחצר גן הילדים בשבת האחרונה בכפר אורנים, ממש סמוך למתקני המשחקים בחצר, הפך לשיחת היום ביישוב הקטן הסמוך למודיעין.

סמוך לשעה 15:30 בשבת האחרונה קרס הקיר התומך, בגובה של כחמישה מטרים, של חצר בית הספר ביישוב. בצד השני, לכיוונו קרס הקיר, קלטה את גושי הבטון, הסלעים והאפר חצר גן הילדים "הבית של יעל". למרבה המזל איש לא נלכד תחת ההריסות.

"הבוקר, כאשר הבאתי את בתי לגן, ראיתי את החצר מלאה בגושי בטון, מתקני השעשועים מחוצים וההרס רב", סיפרה לחדשות 2 באינטרנט אמא לילדה בגן. "מלבד הפגיעות בנפש, הקריסה הזו לא שונה מאסון ורסאי או מאסון גשר המכביה. מישהו לא עשה את תפקידו כראוי. אולי המהנדס, אולי המפקח, אולי הקבלן".

האם, שהביאה גם הבוקר את בתה לגן, עשתה זאת הפעם בחשש גדול. "בלב כבד עזבתי את הבת שלי בגן היום", אמרה. "כל הזמן עבר לי בראש שזה החלק שבו הילדים משחקים בחצר".

בפורום של היישוב באינטרנט הדיון סביב הקיר שקרס בגן הילדים סוער מאוד. "איננו רוצות לחשוב מה יכול היה לקרות אילו הקיר היה קורס בזמן שאנו וילדי הגן הקטנטנים נמצאים בחצר", כתבו הגננות בפורום. "חבל שדרכם והתנהגותם של האחראים היא 'עולם כמנהגו נוהג' כל עוד אין נפגעים בנפש".

המידע הראשוני התקבל באמצעות המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. אם גם לכם יש סקופ, סיפור מעניין, תמונות או צילומי וידאו שתרצו שנפרסם אתם מוזמנים לפנות אלינו.