רכב השב"ס בירושלים, הבוקר (צילום: המייל האדום)
רכב השב"ס בירושלים, הבוקר | צילום: המייל האדום

תקלה פשוטה ברכב גרמה לתקרית חריגה בלב ירושלים: אסירים שהובלו בניידת של שירות בתי הסוהר הבוקר החלו להתפרע בתוכה לאחר שהרכב עצר באמצע הדרך - זאת עקב תקלה במנוע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הרכב של שב"ס עצר סמוך לצומת גאולה וכיכר השבת בעיר. כעבור כמה דקות בהן פעל הנהג לטיפול בתקלה, האסירים ששהו בתוך הניידת החלו לטלטלו, לצעוק ולקלל עוברים ושבים חרדים שעברו במקום.

שוטרי יחידת נחשון, שמאבטחים הובלת אסירים ועצירים דרך קבע, יצאו מניידות הליווי בהן נסעו עם כלי הנשק בידיהם - זאת על מנת למנוע אפשרות שהאסירים יברחו, וכדי לעצור את ההשתוללות.

"עברתי באזור וראיתי שהאסירים שבתוך הניידת התחילו לעשות בלגן ולנער אותו", סיפר יעקב, עד ראייה שחלף במקום בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "הניידת עצרה באמצע הכביש, ופתאום ראיתי שוטרים שיוצאים מכלי רכב שהיו ליד עם אקדחים שלופים כשהם רצים לכיוון הרכב". לדבריו, הניידת עצרה באמצע הכביש וגרמה לפקקים ועומס רב באזור.

משירות בתי הסוהר נמסר בתגובה: "התרחשה תקלה באחת הניידות של שב"ס שהובילה אסירים לבית הסוהר. האסירים ששהו בניידת ראו מבעד לסורגי החלון חרדים מתהלכים ברחוב והחלו לצעוק. אנשי נחשון שהיו בכלי הרכב הסמוכים מתוקף תפקידם יצאו מהם כדי לאבטח את האסירים - זאת כחלק מהליך שגרתי ומקובל. הרכב תוקן, והאסירים הגיעו בשלום לבית הסוהר, שם הם כבר אכלו ארוחת בוקר".

הדיווח הגיע אל המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור מעניין במיוחד עשוי להתפרסם גם במהדורה המרכזית בחדשות 2.