בעוד שבירושלים החליטו לפרק את כל הבמות בעקבות האסון בהר הרצל, במרכז תל אביב מוקמות במות ענק, של החברה שהקימה את גשר התאורה שקרס במהלך החזרות, "עיצוב במה". גולשים רבים הביעו תמיהה ודאגה לאחר שהבחינו כי אכן מדובר באותה החברה.

ביום ראשון הקרוב, יציינו ברחבי העולם את "שעת כדור בארץ", וכמו בכל שנה, תל אביב מקיימת אירועים מיוחדים באותו היום. את הבמה המרכזית שנבנתה בכיכר רבין בעיר הקימה השנה חברת "עיצוב במה", שהיתה אחראית לבניית גשר התאורה שהתמוטט במהלך החזרות לטקס יום העצמאות בהר הרצל בירושלים.

למרות שבאירוע הצפוי בתל אביב צפויים לקחת חלק אלפי בני אדם, מעיריית תל אביב לא נמסר על כל שינוי בנהלים, או על פירוק הבמה בעקבות ההתרחשויות האחרונות. מספר גולשים פנו לחדשות 2 באינטרנט והביעו תמיהה על כך שאותה חברה שחשודה ברשלנות, אחראית על בניית התשתית באירוע הגדול.

מעיריית תל אביב יפו נמסר בתגובה: עיריית תל אביב יפו שמה בראש ובראשונה את נושא הבטיחות, בכל עשרות האירועים שהיא מארגנת מידי שנה. כל ההקמה של במה מקבלת את אישורם של מהנדסי בטיחות, מהנדסי קונסטרוקציה וכן של מהנדסי העירייה.

הדיווח הגיע אל המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור מעניין במיוחד עשוי להתפרסם גם במהדורה המרכזית של חדשות 2.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק