מהומה פרצה אמש בשדה התעופה באילת בעקבות עיכוב של יותר משלוש שעות בטיסת ארקיע לנתב"ג.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עופר בלום, שנסע עם משפחתו לאילת, נאלץ להמתין יחד עם יותר מ-200 הנוסעים שהיו עתידים לעלות על המטוס. "הגענו לטרמינל בשעה 18:30, כשעה וחצי לפני המועד המתוכנן", סיפר. "נאמר לנו שבעבור הטיסה הזו נאלץ לשלם יותר מאחר ומדובר בטיסה מוקדמת. סמוך ל-20:30 הבנו שיש עיכוב בטיסה. ב'ארקיע' כבר הגישו לנוסעים שהיו איתנו באולם הנוסעים חטיף ושתייה, מאחר וכנראה הבינו שמדובר בעיכוב ממושך בהרבה".

לדבריו, ככל שחלף הזמן, הלך אולם הנוסעים והתמלא בשל העיכוב. "היו צעקות, אנשים התעצבנו וילדים נכנסו להיסטריה", שיחזר.

רק בשעה 23:30 עלו עופר ובני משפחתו על המטוס בחזרה לנמל התעופה בן גוריון. לדבריו, כשביקשו להבין מדוע נאלצו להמתין זמן רב כל כך, טענו נציגי החברה שמדובר בתקלה שנגרמה באחד ממטוסיה של החברה, מה שגרר לעיכוב בלוח זמני ההמראות. "ההסבר של 'ארקיע' מעורר תמיהה", הוא אומר בכעס. "בניגוד לטיסה שלנו, הטיסות שהיו אמורות להמריא אחרינו דווקא יצאו בזמן. יכול להיות שב'ארקיע' ניסו לאחד טיסות או להתגבר על מכשול אחר על חשבוננו".

מ"ארקיע" נמסר בתגובה כי "עקב עומס חריג בתנועת הנוסעים אכן חל אתמול עיכוב באחת מהטיסות בקו נתב"ג-אילת. עובדי החברה עשו ככל שביכולתם על מנת להקל על הנוסעים גם בזמן ההמתנה".

הדיווח הגיע אל המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור מעניין במיוחד עשוי להתפרסם גם במהדורה המרכזית בחדשות 2.