המחיצות שנפרסו בטיסה (צילום: אייל שגב)
המחיצות שנפרסו בטיסה | צילום: אייל שגב

הדרת נשים - עכשיו גם בטיסות? במהלך טיסה של חברת "אל-על" מבריסל לנתב"ג קבוצה של נוסעים חרדים הוציאה קרטונים מתקפלים ("פוליגל") ופרסה אותם במושבים בהם ישבו חבריה, כדי להפריד אותם מהנוסעים האחרים. צוות המטוס לא העיר להם, והמחיצות המאולתרות נשארו במקום עד לנחיתה. "זאת לא הפעם הראשונה שזה קורה", אמר נוסע בטיסה.

"המראנו מבריסל כרגיל ואפילו בזמן. קצת אחרי ההמראה אישה חרדית הוציאה חתיכות פוליגל מתקפלות, פתחה אותם והדביקה אותם עם סקוטצ'ים לכיסאות", סיפר לחדשות 2 באינטרנט אייל שגב, נוסע בטיסה. "הרעיון היה למנוע מהם לראות את הסרט שהוקרן בטיסה ואולי גם להפריד בין גברים ונשים".

"זה הפריע לחלק מהנוסעים לראות את המסכים כך שהם לא יכלו ליהנות מהבידור בטיסה. זה חסם את הראות לאורך המטוס כך גם אי אפשר היה לראות את ההכוונה ליציאות החירום", הוסיף הנוסע וציין: "יכול להיות שיש כאן סכנה בטיחותית".

"הצוות אמר שזה קורה לפעמים"

צוות המטוס, כך לטענת הנוסעים, אמר כי לא מדובר בתופעה חדשה. "הצוות התעלם מזה לחלוטין. ששאלתי את הדיילות על הנושא הן אמרו שזה קורה לפעמים והן פשוט מתעלמות מזה. כל עוד אף אחד לא מעיר לחרדים הם לא עושים כלום, ואם נוסע כן מתלונן משתדלים להעביר אותו למושב אחר כדי לא להפריע לו לראות את הסרט".

מחברת אל-על נמסר בתגובה: "מדובר באירוע חריג שאינו על פי נהלי השירות בטיסה בחברה. יודגש כי לא הייתה כל פגיעה בבטיחות הטיסה. הנושא יילמד וייבדק בחברה".

הדיווח הגיע אל המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור מעניין במיוחד עשוי להתפרסם גם במהדורה המרכזית של חדשות 2.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק