בולען התגלה הבוקר (שבת) בהוד השרון, לאחר שנפער ככל הנראה כתוצאה מתקלה בתשתית המים התת-קרקעית. בתיעוד מהמקום נראית מכונית שנפלה לתוך הבור העצום, המשטרה הודיעה על שינוי בהסדרי התנועה במקום. 

בולען בהוד השרון
בולען בהוד השרון

הבולען נוצר ברחוב הגנים בהוד השרון - חיים, נהג הרכב ששקע, שחזר: "ראיתי שיטפון, היה פה רכב פיקוח של העירייה, לא אמר לי 'תעצור', לא אמר לי כלום. פתאום הקבינה, הגלגלים הקדמיים נפלו לתוך בולען. בתוך 20 שניות ברחתי מהאוטו. האוטו שוקע ושוקע, אם לא הייתי בורח הייתי בפנים עכשיו. לא יכולתי לפתוח את הדלת, לא יכולתי לצאת. טוב שברחתי מהר. לקחתי את הטלפון וסיגריות וברחתי, נכנסתי עוד פעם לכבות את הסוויץ', המנוע".

בולען בהוד השרון
בולען בהוד השרון
בולען בהוד השרון
בולען בהוד השרון

מהמשטרה נמסר כי בתום סריקות, לא אותרו בשלב זה מוקדי קריסה נוספים בכביש. במקום נמצא רכב אחד שניזוק, ללא נפגעים. גורמי הנדסה ועירייה זומנו לטיפול המשך במטרה להשיב את התנועה לסדרה בהקדם.

אמיר כוכבי, ראש עיריית הוד השרון, מסר כי צוותים משולבים של הביטחון העירוני, מנהל ההנדסה, תאגיד המים והמשטרה מטפלים באירוע קריסת הכביש. "האירוע יתוחקר במלואו כדי לראות מה ניתן ללמוד ממנו - כרגע נראה כי פיצוץ צינור מים בקוטר של 12 צול מתחת לכביש הביא לתזוזות המצעים הכבושים מתחת לאספלט, ושל האדמה תחתם - וכתוצאה מכך לקריסה של האספלט. האזור תחום ומגודר, אין נפגעים, נגרם נזק לרכב אחד ולתשתיות הכביש".