מזג האוויר בהודו ממשיך להיות סוער בחלק מהמקומות והגשמים עדיין ניתכים בעוצמה. בשבוע האחרון מצאו את מותם כ-150 בני אדם ברחבי המדינה כתוצאה מהשיטפונות ומפולות סלעים ובוץ. 230 אלף בני אדם הוברחו מבתיהם במערב הודו לאחר שנפגעו באופן קשה ביותר מהגשמים ואלפי שטחים הוצפו. מפולת סלעים גדולה גרמה למותם של תשעה תיירים בכפר צ'יטקול במדינת הימאצ'אל פראדש בצפון המדינה. ראש ממשלת הודו נרנדרה מודי אמר כי הוא שולח תנחומים למשפחות שאיבדו את יקיריהם והוסיף כי יוגש סיוע רפואי לכל הפצועים.

הכפר שנמצא סמוך להימלאיה והמפולת הגדולה מוטטה גשר סמוך וגרמה נזק משמעותי לכבישים ולבתים באזור. קבוצת התיירים שהגיעה למקום מהבירה דלהי נקלעה למפולת בעת שנסעה ברכב כדי לטייל באזור. שניים מיושבי הרכב שרדו את הפגיעה. שלושה בני אדם נוספים נפצעו. בהודו עדיין לא פרסמו את הסיבה למפולת אך ישנה סברה כי הגשמים שפקדו את האזור גרמו לאדמה להתפורר ולסלעים לקרוס.

הגשמים עזים שפקדו את הודו גבו את חייהם של לפחות 150 בני אדם. כתוצאה מהמשקעים מאות כפרים נדרשו לסיוע וחילוץ מטעם הצבא, בעקבות חשש כבד מכך שסכרים יעלו על גדותיהם. ראש ממשלת מדינת מהרשטה שבהודו, שבה אירעו המשקעים החריגים, אמר בשבוע שעבר: "אנחנו מעבירים אנשים למקומות בטוחים יותר".