הסיפור המוזר הזה התחיל אי שם בשנת 2010 כשדריוס, הארנב של דוגמנית הפלייבוי לשעבר אנט אדוארדס מאנגליה, הוכרז כארנב הגדול ביותר בעולם. משקלו הוא יותר מ-22 קילוגרם ואורכו כמטר ושלושים סנטימטרים. בסוף השבוע נגנב דריוס הארנב הענק מביתה של אדוארדס ולמשטרה אין קצה חוט. אתמול היא הציעה פרס כספי של אלף פאונד (כ-4,500 ש"ח) לאיש שיחזיר לה אותו.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"זה יום עצוב", כתבה אדוארדס בעמוד הפייסבוק שלה. "בבקשה תחזירו לי אותו. הוא זקן מדי בשביל להתרבות. המשטרה עושה את מיטב יכולתה כדי לאתר את מי שגנב אותו ויש פרס כספי בסך 1,000 פאונד". במשטרה ווסטרשייר מעריכים כי דריוס נגנב מחצר ביתה של אדוארדס בלילה שבין שבת לראשון וביקשו את עזרת הציבור בהחזרתו לבעליו. עד כה אין אף חשוד במעשה וזהות הגנב לא ידועה.

Guinness World Record Darius has been stolen The Police are doing everything they can to find out who has taken him from...

פורסם על ידי ‏‎Annette Edwards‎‏ ב- יום ראשון, 11 באפריל 2021

גידול ארנב בסדר גודל של דריוס הוא הוצאה כספית גדולה שעולה לבעליה עשרות אלפי שקלים בשנה. כמות המזון שהוא צורך והטיפולים הרפואיים יקרים מאוד וכמובן שבעל חיים כזה צריך גם שטח גדול בשביל לשחק בו. בנו של דריוס, סיימון, שצפוי היה לעקוף אותו ולהיות הארנב הגדול בעולם, מת בשנת 2017 במהלך טיסת יונייטד איירליינס מלונדון לשיקגו. אורכו היה אז כ-90 סנטימטרים והוא היה צפוי לגדול ולשבור את השיא שהחזיק אביו. בחברת התעופה אמרו אז שלא ברור מה גרם למותו.

חוץ מהארנב הענקי שאותו היא מגדלת, אדוארדס בת ה-68 היא דמות מעניינת בפני עצמה. היא כיכבה בעברה במגזין פלייבוי ומאוחר יותר הוציאה אלפי פאונד על ניתוחים קוסמטיים רק בשביל להידמות לדמות הקולנועית המצוירת ג'סיקה ראביט, שאוהבת כמובן ארנבים.