רה"מ לשעבר נפתלי בנט חוזר למערכת הפוליטית, כך דיווחנו הערב (שני) ב"מהדורה המרכזית". רה"מ לשעבר, שרק בחודש שעבר דווח כי הצטרף כדירקטור בחברת הסטארט-אפ רמפי של שותפתו לשעבר בסאיוטה, מיכל צור, קיים לפני כמה שבועות פגישות פוליטיות ובהן גם אחת עם עליזה בלוך, ראש עיריית בית שמש שאמש הודחה מתפקידה.

עליזה בלוך (צילום: פלאש 90)
עליזה בלוך, ראש עיריית בית שמש המודחת | צילום: פלאש 90

במסגרת הפגישות הפוליטיות שערך בנט, הוא למעשה "בדק דופק", גישש, ובחן שיתופי פעולה כאלה ואחרים. כאמור נפגש בנט גם עם ראש עיריית בית שמש היוצאת, עליזה בלוך, פגישה שהתקיימה בבית שמש. לטענת גורמים שמקרובים לבלוך, בנט הציע לה שיתוף פעולה פוליטי, אולם בשל הבחירות ברשויות המקומיות היה ברור באותו הרגע שזה לא רלוונטי.

עם תום המסע בבחירות בבית שמש, נשאלת השאלה אם מה שנדון בפגישות יחזור לשולחן או דווקא ייזנח, בגלל ההפסד של בלוך. עם זאת, הפגישות בהחלט מאותתות על הכיוונים שבנט יכול ללכת אליהם. בנט ובלוך למשל הם בעלי היסטוריה ארוכה. בעבר היא רצה מטעם הבית היהודי, ובנט היה מעורב בענייני העיר כשר חינוך, וכרה"מ הציג תוכנית גדולה לחיזוק העיר, כך שאולי יהיה המשך של שיתוף הפעולה הטבעי בין השניים. ברוב הפגישות שקיים בנט הוא לא התחייב למשהו, שכן, הוא לא רוצה שתיחשף מידת המעורבות הפוליטית שלו. 

בלשכת בנט מסרו בתגובה: "בנט לא עסוק בגיבוש רשימה בימים אלה, אלא בהסברה בארה"ב, ובביקור לוחמים פצועים ומשפחות שכולות".