"יש לי כעס עצום כלפי נתניהו, זעם ששורף אותי מבפנים", כך כתבה חברת הליכוד והשרה לשעבר גלית דיסטל-אטבריאן בהתכתבות פרטית שפורסמה בפוסט בפייסבוק. "הימים של הממשלה הזאת ספורים, זה ברור לחלוטין", כתבה דיסטל באותה שיחה בוואטסאפ.

הדברים של דיסטל נכתבו בתשובה לאישה שהטיחה בה ביקורת בנוגע להתנהלות הממשלה ותפקודה של השרה. "את לא יודעת כמה הוא (נתניהו) שבר אותי ואני סותמת את הפה. דקה אחרי שהמלחמה מסתיימת אני אפתח הכול, אבל עכשיו צריך להתאפק. את הזעם האישי על נתניהו אני מכילה כבר כמה חודשים. הזעם על המפלצות שגדלו תחת הממשלות שלו בצפון ובדרום הוא מה ששבר אותי וגרם לי להתפטר".

דיסטל הוסיפה בנוגע לראש הממשלה: "עד השבת השחורה הייתי בטוחה שהוא מר ביטחון. נתניהו הוא דמות עגולה ומורכבת, הוא לא השטן שאת מתארת ומסתבר שהוא לא המלאך שפעם הערכתי. עם כל המגרעות שלו, הוא היחיד כרגע שיכול לעמוד בלחץ המטורף הזה בלי להתמוטט ויש לו יכולות בינלאומיות שאין לאף אחד אחר בשטח הפוליטי וזה קריטי עכשיו". 

בתשובה לביקורת שהוטחה בה ענתה דיסטל: "את מלאה בכעס ובצדק, בשורה התחתונה אנחנו היינו על ההגה והמדינה במצב נורא, בוודאי שיש לנו אחריות, לכן התפטרתי מיד אחרי הכאפה המטלטלת של השבת השחורה. מקווה שמתוך השבר יקום כאן משהו חדש ובריא יותר, אחרת כולנו גמורים".