חברי כנסת בליכוד באיתות לביידן: כשעתיים לפני הפגישה המיוחלת בין נשיא ארצות הברית ג'ו ביידן וראש הממשלה בנימין נתניהו, פרסמו היום (רביעי) מעל ל-10 ח"כים בליכוד "מכתב פתוח" שבו הזהירו את נתניהו: "נסכים לשלום רק תמורת שלום". בין החותמים: יו"ר ועדת החוץ והביטחון יולי אדלשטיין ויו"ר הליכוד העולמי דני דנון. המכתב פורסם ביוזמת המטה הלאומי בליכוד.

הח"כים שחתמו על המכתב הודיעו כי הם תומכים בנרמול היחסים עם סעודיה, אולם רק "ללא ויתור על שטחי מולדת". עוד ציינו החתומים כי בימים אלו אנו מציינים 30 שנה להסכם אוסלו, ואין לחזור להסכם דומה: "החברה הישראלית כולה מבינה כיום, את מה שאתה ואנחנו אנשי המחנה הלאומי הבנו כבר מזמן - ויתורים לרשות הטרור, לרבות חיזוק כוחה הצבאי, מביאים טרור. גם העולם הערבי מבין זאת".

חברי הכנסת הנוספים שחתמו על המכתב: דן אילוז, ניסים ואטורי, משה סעדה, אתי עטיה, משה פסל, אריאל קלנר, קטי שטרית, אושר שקלים, ששון גואטה וטלי גוטליב - סה"כ 13 ח"כים.

חברי הכנסת ציינו שהם מחזקים את נתניהו, אבל דורשים הצגת עמדה איתנה בפני נשיא ארה"ב ומנהיגי העולם. "מדינת ישראל עומדת על זכויותיה בענייניה ללא קשר למאמצי הבאת השלום עם מדינות ערב, לא בהקשר של המלחמה בטרור ולא בהקשר של מניעת ואכיפת בנייה בלתי חוקית פלסטינית", סיכמו.