יאיר נתניהו, בנו של רה"מ בנימין נתניהו, נצפה לפני שמונה ימים עוזב את הארץ וממריא לניו יורק עם שני מאבטחי השב"כ – ומשם הוא עבר לכפר נופש יוקרתי בסאן חואן בירת פוארטו ריקו, כך פרסמנו לראשונה הערב (ראשון) ב"מהדורה המרכזית". נתניהו הבן לן בווילה יוקרתית במשך כל השבוע האחרון – והעלות לכל לילה נאמדת באלפי דולרים.

יאיר נתניהו בנופש בפוארטו ריקו (צילום: לפי סעיף 27 א')
יאיר נתניהו בנופש בפוארטו ריקו | צילום: לפי סעיף 27 א'

נתניהו הבן קיים ביום שלישי שעבר פגישה עם ברוק פירס, מיליארדר קריפטו שנוי במחלוקת, ששמו נקשר בעבר לשערוריות רבות. פירס התמודד לפני כמה שנים לנשיאות ארה"ב כמועמד עצמאי, אך הריצה שלו לא צלחה. בתוך כך, פירס הגיע לפני כשנה לישראל ונפגש עם נתניהו האב, בפגישה שלא פורסמה בתקשורת.

יאיר נתניהו בנופש בפוארטו ריקו (צילום: לפי סעיף 27 א')
נתניהו הבן שהה בווילה בעלות אלפי דולרים ללילה | צילום: לפי סעיף 27 א'

יאיר נתניהו נוהג לתקוף ברשתות החברתיות את רה"מ לשעבר אהוד ברק על הקשר שקיים עם ג'פרי אפסטין, שהורשע בעבירות מין והואשם בשידול נערות לזנות. פירס, שאיתו נפגש נתניהו, הגיע לאירוע שארגן אפסטין - שנה וחצי אחרי שהורשע. פירס התנצל פומבית על ההשתתפות באירוע ועל שקיים קשר עם אפסטין.

מטעמה של משפחת נתניהו נמסר: "עוד שקר גדול ומרושע. יאיר כלל לא התארח במלון, אלא בבית הפרטי של חברים. מעבר לכך, עם מי יאיר נפגש, היכן מתאכסן, ומה אכל לצהריים – איננה עניינכם".