הציוצים שפרסם עובד חוגי, פעיל בלשכתו של שר האנרגיה ישראל כ"ץ, חוללו סערה. הוא פרסם דברי נאצה נגד בכירי מערכת המשפט בעבר, ביניהם נשיא בית המשפט העליון לשעבר אהרן ברק, ואף כתב "אני מבין למה היטלר שחט 6 מיליון אשכנזים". בעקבות פרסום הדברים בכאן 11 הוא פוטר, אך הבוקר (שני) הוא הגיע לוועדת חוקה – ויצר מהומה רבתי בדיון.

חברי הכנסת מהאופוזיציה, ובהם ח"כ יוליה מלינובסקי מישראל ביתנו וח"כ גלעד קריב ממפלגת העבודה, זעמו ודרשו להוציא את חוגי מחדר הדיונים. "מה הוא עושה כאן?", תהתה מלינובסקי ותקפה את יו"ר הוועדה שמחה רוטמן שאפשר לו להשתתף. "למה אתה נותן לו להיות פה? הוא פוטר אתמול אחרי שכתב שהיטלר היה צריך לרצוח את אהרון ברק". קריב הוסיף: "זו זוהמה!".

בעקבות הסערה, חוגי עצמו אמר במהלך הדיון: "אני פה בכלל כפעיל שכונות מדרום תל אביב". היו"ר רוטמן החליט להשאירו בדיון למרות הכל, ואמר: "אני לא חוקר בעברם של אנשים".

בפרסום בכאן 11 נחשפו הדברים המקוממים של חוגי שאותם כתב ברשתות החברתיות. "מיום ליום אני מעריך את היטלר יותר", צייץ בנובמבר האחרון. עוד כתב בפייסבוק: "היום כולם כבר מבינים המניאק שי ניצן תפס את מנדלבלוף בגרון ביחד עם השקרן אלשיך וכך עשו הפיכה שלטונית". אמירה קשה נוספת שלו הייתה נגד נשיא בית המשפט העליון לשעבר ברק, ניצול השואה: "היטלר הרגת 6 מיליון במקום להרוג את אהרן ברק".

בעקבות הדברים, העובד פוטר מלשכת השר כ"ץ, שבה הגיבו: "השר ישראל כ"ץ לא היה מודע לפרסומים החמורים שנחשפו אתמול בפניו, שאת תוכנם הוא שולל מכל וכל. להתבטאויות הללו אין מקום בשיח ועל כן הוחלט להשעות את העובד לאלתר מתפקידו כרכז בלשכת השר עד לבירור מלא של הנושא. השר כ"ץ דוגל בכבוד הדדי ושיח מכבד ומצפה מכל עובדי לשכתו לנהוג בהתאם. בתום הבירור שנערך הוחלט על הפסקת עבודתו של העובד".