השרה מירי רגב הגיעה אתמול (שני) לאירוע חגיגי של אריזת מזון לנזקקים לקראת החג בתל השומר. תקרית חריגה התרחשה עם כניסתה למתחם, והיא יצאה ממנו רק לאחר שהתעמתה עם המאבטחים.

השרה רגב הגיעה למתחם, שאובטח בקפדנות בשל נוכחות שר הביטחון גלנט, כשהיא מלווה בנהג. לטענת השב"כ, בכניסה למקום נהג השרה התבקש להזדהות בידי המאבטחים מיחידה 730 – אך סרב. הוא המשיך בנסיעה, פגע באחד מהם ואף פצע אותו. 

לדברי נוכחים במקום, צוותי האבטחה המשיכו לנסות לאתר את הנהג, כחלק מנוהל האבטחה באזור - אך נהדפו בידי השרה רגב שאף דיברה אליהם בגסות. לטענתם, בשלב זה רגב והנהג נכנסו לרכב, שהוקף בשוטרי משטרה צבאית שהוזעקו למקום. השניים נחלצו מהמתחם רק לאחר שרגב שוחחה עם השר גלנט, שדרש לקיים בירור של האירוע.

מהשב"כ נמסר בתגובה: "בעת הגעת שרת התחבורה לאירוע, בהשתתפות אישים מאובטחים, נהג השרה סרב להישמע להנחיות גורמי האבטחה שפעלו במקום, והמשיך בנסיעתו תוך שפגע ברגלו של אחד המאבטחים. אירוע זה, כמו כל אירוע, יתוחקר בידי גורמי האבטחה. שב"כ דוחה את הטענות לפעולה אלימה של המאבטח, מצר על האירוע, וימשיך לפעול במקצועיות ובממלכתיות לשם מימוש ייעודו ותפקידיו".

מלשכתה של שרת התחבורה מירי רגב נמסר בתגובה: "המאבטח התפרץ ונהג באלימות כלפי נהג השרה, השרה פנתה לראש השב"כ וביקשה לתחקר את האירוע האלים של המאבטח כלפי הנהג. בניגוד לאמור המאבטח לא נפגע".