על רקע תקופה ביטחונית רגישה, גל פשיעה הולך וגובר בחברה הערבית והתייקרות מוצרים שבפיקוח דוגמת חלב, התבקשו בציבור להשיב על השאלה: איזה ציון תעניק לתפקודה של הממשלה? אתמול (שישי) בערב פרסמנו ב"אולפן שישי" את התוצאות, לפי חלוקה לנושאים. מה חושבים בכלל הציבור על תפקוד הממשלה בנושא הביטחון, וכמה בקרב מצביעי "גוש נתניהו" קבעו שהטיפול ביוקר המחיה הוא "סה"כ גרוע". תוצאות הסקר המלא:

76% מכלל משתתפי הסקר, שנערך מטעם מכון מדגם מנו גבע בשיתוף ipanel, העניקו לממשלה ציון "סה"כ גרוע" בטיפולה בנושא הביטחון במדינה. בקרב בוחרי הממשלה, 60% קבעו: תפקוד הממשלה בנושא הביטחון "די גרוע" או "גרוע מאוד".

המשתתפים נשאלו גם מה הם חושבים על טיפול הממשלה בנושא המלחמה בפשיעה - התוצאות היו חסרות תקדים: רוב של 84% מאמין שהתפקוד בתחום זה סה"כ גרוע, בניגוד ל-11% ממצביעי הסקר שציינו כי הממשלה מתפקדת לדעתם סך הכול טוב. בקרב מצביעי הממשלה 72% טענו כי הממשלה מטפלת בפשיעה באופן גרוע.

86% ממצביעי הסקר מאמינים שתפקוד הממשלה בנושא יוקר המחיה סך הכול גרוע, מתוכם 68% סוברים כי הממשלה מטפלת בנושא בצורה גרועה מאוד. 75% מהמצביעים המשתייכים לגוש נתניהו העניקו ציון "סך הכול גרוע" לממשלה בנושא, בעוד ש-20% נתנו לממשלה ציון "סך הכול טוב".

בהמשך התבקשו המשתתפים להביע דעתם על טיפול הממשלה בנושא התחבורה והפקקים. 81% מכלל המצביעים סוברים: הטיפול בנושא "סך הכול גרוע", מתוך מצביעי גוש נתניהו 67% מסכימים עם סברה זאת. מנגד, 15% בלבד מכלל המשתתפים חושבים שהטיפול בפקקים סך הכול טוב.