מחאה חריגה הבוקר (שישי) במצודת זאב, מקום מושבה של מפלגת הליכוד בתל אביב. הבניין הושחת במה שנראה כמו צבע אדום שאמור להיראות ככתמי דם, אליהם צורפו תמונות של קורבנות ממתקפת הטרור בדרום.

הכתמים נראו על הבניין עצמו, על דלת צדדית וגם על ספסל סמוך. כחלק ממיצג המחאה החריג נראית כף יד מגואלת בדם על תמונה של ראש הממשלה בנימין נתניהו. על הספסל והדלת תלו המוחים תמונות של ילדים, ככל הנראה קורבנות למתקפת הפתע של חמאס.

מפגינים זרקו צבע אדום על מצודת זאב, מפלגת הליכוד ב
תמונות של ילדים, ככל הנראה קורבנות למתקפת הפתע של חמאס
מפגינים זרקו צבע אדום על מצודת זאב, מפלגת הליכוד ב
מפגינים זרקו צבע על המבנה, הבוקר
מפגינים זרקו צבע אדום על מצודת זאב, מפלגת הליכוד ב
כף יד מגואל בדם על פניו של נתניהו

מהמשטרה נמסר כי עם היוודע המקרה נשלח צוות סיור למקום. צוות הסיור גבה עדות מהמזכירה במקום, והמשטרה פתחה בחקירה למרות שלא הוגשה תלונה בנושא.

בניין מצודת זאב ממוקם ברחוב המלך ג'ורג' 38 בתל אביב, באזור שבו עמד בשנות ה-30 צריף ששימוש את נוער תנועת בית"ר ואת לוחמי מחתרת האצ"ל בסתר. הבניין הראשון שהוקם במקום היה בן שלוש קומות והושלם בשנת 1948. בשנת 1963 הוחלט להרחיב אותו ושלוש שנים לאחר מכן הסתיימה בנייתו של המבנה, מאחורי הבניין הקיים.

אחרי הרחבת המבנה הוא הפך למוקד הפעילות של תנועת החרות, וגופים נוספים הקשורים אליו. בליל המהפך ב-1977 הגיע מנחם בגין לאולם השמחות "עצמאות" בקומה 2, ונשא שם נאום ניצחון דרמטי בפני פעילי המפלגה. כיום בבניין שוכן מטה הליכוד ושוכרים שונים, בהם משרדי עורכי דין ומקצועות נוספים.