תקרית חריגה התרחשה אתמול (שני) באירוע חגיגי של אריזת מזון לנזקקים לקראת ראש השנה בתל השומר. התקרית התפתחה עם כניסת שרת התחבורה מירי רגב למקום. לטענת השב"כ - נהגה של רגב, שסירב להזדהות, המשיך בנסיעה ועלה על רגלו של אחד מהמאבטחים. תיעודים מהאירוע הגיעו לידי N12.

השרה רגב הגיעה למתחם, שאובטח בקפדנות בשל נוכחות שר הביטחון גלנט. בכניסה למקום נהג השרה התבקש להזדהות בידי המאבטחים מיחידה 730 – אך סרב. במהלך העימות בין הנהג של רגב לאבטחה ניסתה השרה לחלץ את הנהג. "בבקשה תשחרר אותו", אמרה למאבטח, שהדף אותה. הנהג התערב: "אתה לא יכול להתנהג ככה לשרה".

תיעוד נוסף מהאירוע התקבל ככל הנראה אחרי התקרית. "יאללה קדימה, תיסע", אמרה רגב לנהגה. "אני לא יכול לנסוע, אני אדרוס", והשרה צעקה לעברו: "תיסע". פעם נוספת הוא הסביר לרגב: "אני לא יכול, כולם עם טלפונים בחוץ, תפסיקי השרה, כולם עם טלפונים". רק אחרי התערבות של שר הביטחון גלנט הצליח הנהג לצאת מהמקום.  

בהמשך שוחחו השניים ברכב. "הוא אומר שדרסת לו את הרגל", אמרה השרה רגב לנהג. "די נו יש לי פה מצלמה. אני מפחד ממה שהוא יגיד?" השיב לה, "הוא רוצה להראות שהוא חזק. הוא יכול להגיד מה שהוא רוצה, שיגיש תלונה במשטרה ושיוכיח שדרסתי אותו. אתה מבייש את עצמך, אתה נותן לשר ביטחון ולשרה להתערב בזה?"

 "אני לא מצליחה לעבור", אמרה רגב, בתיעוד נוסף מהאירוע, "הוא עוצר את הנהג שלי, עושה מה שהוא רוצה, מאבטח פושטק".

מהשב"כ נמסר בתגובה: "בעת הגעת שרת התחבורה לאירוע, בהשתתפות אישים מאובטחים, נהג השרה סרב להישמע להנחיות גורמי האבטחה שפעלו במקום, והמשיך בנסיעתו תוך שפגע ברגלו של אחד המאבטחים. אירוע זה, כמו כל אירוע, יתוחקר בידי גורמי האבטחה. שב"כ דוחה את הטענות לפעולה אלימה של המאבטח, מצר על האירוע, וימשיך לפעול במקצועיות ובממלכתיות לשם מימוש ייעודו ותפקידיו".

מלשכתה של שרת התחבורה מירי רגב נמסר בתגובה: "המאבטח התפרץ ונהג באלימות כלפי נהג השרה, השרה פנתה לראש השב"כ וביקשה לתחקר את האירוע האלים של המאבטח כלפי הנהג. בניגוד לאמור המאבטח לא נפגע".