חבר הכנסת אלמוג כהן מעוצמה יהודית תקף בחריפות הבוקר (שני) את חברת "ביג", על שהחליטה להצטרף ליום השיבוש המתוכנן מחר ולהשבית את מרכזי הקניות שבבעלותה אם החוק לצמצום עילת הסבירות יעבור הערב בקריאה ראשונה. הח"כ כינה אותם חזירים ואמר שיחסום בעצמו את אחד ממרכזי הקניות מלהיסגר.

"אמנע בגופי סגירה של השער של ביג באר שבע", אמר בריאיון ל-103fm לגדעון אוקו וענת דוידוב. "החזירים הללו שניזונים מתושבי הנגב מחר בבוקר הם רוצים לפגוע בתושבי הנגב כי זה לא מסתדר להם באג'נדה הפוליטית".

אלמוג כהן (צילום: אוליביה פיטוסי , פלאש 90)
"'ביג' חזירים שניזונים מתושבי הנגב". ח"כ כהן בכנסת | צילום: אוליביה פיטוסי , פלאש 90

על פיטורים אפשריים של היועמ"שית אמר: "אני מקווה שבעזרת השם היא תתחיל לתת סיוע לנו כדי לממש את האג'נדות שלנו - אם לא, בוודאי שצריך לפטר אותה. אם יש לך עובד בחברה שלא ממלא אחר ההנחיות, יועץ משפטי שלא עוזר לך להבין למה את כן יכולה אלא למה את לא יכולה פעם אחר פעם, מה עושים לעובד כזה? אומרים לו אדוני תודה רבה לך על השירות".

ח"כ כהן התייחס גם לדברי הנשיא ביידן, שאמר בריאיון ל-CNN שממשלת ישראל הנוכחית "היא הקיצונית ביותר שראה". כהן אמר כי "יהודה ושומרון שייכת לנו, לא לאף אחד אחר. מי שיש לו הוכחה אחרת לדבר הזה מוזמן להניח אותה על השולחן. ממשלה קיצונית? קיצונית במה? אני חושב שהיא לא קיצונית, היא מאוד חלבית, היא מאוד דברנית. הימין אף פעם לא ידע למשול".