יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה, תקף בחריפות את המפגינים נגד המהפכה המשפטית וכינה אותם "טרוריסטים". בציוץ שכתב שעות לאחר ההפגנה מחוץ למספרה של אימו, טען שמדובר ב"מחתרת אלימה במימון של מיליארדרים".

"הם לא מפגינים", כתב יאיר נתניהו. "הם גם לא אנרכיסטים. הם טרוריסטים! קמה כאן מחתרת אלימה (במימון של מליארדרים עבריינים ורשעים). מדובר פה על Domestic Terrorism. ‏גם אם זה יקח זמן, בסוף הם יועמדו לדין על כל הפשעים שלהם בשנים 2016-2023". 

בדברים שכתב בקבוצת הטלגרם שלו כמה דקות קודם לכן, תקף במילים לא פחות קשות. "כל מי שלקח חלק בדבר הזה, כל האנרכיסטים שניסו לעשות לינץ' באמא שלי, כל מי שארגן את המצור הזה בקבוצות וואטסאפ, מארגני ההפגנות והמממנים המליארדרים שלהם, צריכים להיות עצורים עם כתב אישום, ולסיים בכלא", כתב. "הערב נחצה קו של הפיכה אלימה. דבר כזה בארצות הברית היה מסתיים בפשיטות המוניות על הבתים של המעורבים ע״י ה-FBI".

מאוחר יותר הסביר בפוסט נוסף את דבריו וטען כי הוא כתב את הציוץ מתוך "סערת רגשות לאחר ניסיון לינץ' באימא שלי". עוד הסביר: "כשאני כתבתי 'טרוריסטים' התכוונתי אך ורק לאלה שפועלים באלימות בשנים 2016-2023". בהמשך הוסיף: "ברור מאליו שלא התכוונתי לכל או אפילו לרוב המפגינים נגד הרפורמה לתיקון מערכת המשפט, אשר עושים זאת באופן חוקי ולגיטימי".

יאיר נתניהו התייחס להפגנת הגדולה מחוץ למספרה בכיכר המדינה בת"א שבו שהתה אימו בשעות הערב של "יום השיבוש הלאומי". שר נתניהו שהתה שם כ-3 שעות, כשאט אט הצטרפו עוד ועוד מפגינים שקראו לעברה קריאות. לבסוף, תחת אבטחה כבדה, היא חולצה בשלום מהמקום.

שרה נתניהו בעצמה הגיבה לדברים ואמרה שזה "יכול היה להיגמר ברצח". "אירוע נורא", כתבה. "הגיע הזמן שראשי האופוזיציה יגנו את האלימות, האנרכיה וההסתה".

מובילי המאבק נגד המהפכה המשפטית הגיבו על דבריו של יאיר נתניהו: "מי שקרא להוציא להורג שופטים ופרקליטים עכשיו קורא לטייסים, קצינים בכירים, ראשי מערכות ביטחון, מובילי ההיי-טק הישראלי, רופאות, סטודנטים אימהות וילדים - טרוריסטים. זוהי הסתה מסוכנת נגד כל אזרחי המדינה שלא מוכנים לחיות בדיקטטורה. נפנה ביום ראשון לרשויות החוק לחקור ולהעמיד לדין את המסית".