בפוסט שהתפרסם אמש (שני) בסטטוסים מצייצים ובו נרשמו דברי הלל על רקע התנהלות החרדים בהלוויית הרב קניבסקי, פורסמה תגובה חריגה מחשבונו האישי של יו"ר הכנסת מיקי לוי. בלשכתו ביקשו להבהיר כי אחד העובדים הגיב מחשבונו של לוי במקום מהחשבון האישי שלו וכן התגובה נמחקה כעבור דקות. ח"כ לוי, שהיה בטיסה בזמן שהתגובה נכתבה, כתב לאחר שהוא נחת: "העוזר שכתב התנצל, התבטאות שלא מקובלת עליי".

 

"בסטטוסים מצייצים" שיבחו את תושבי בני ברק שפתחו את דלתות בתיהם בזמן שרבים הגיעו לאזור בתחילת השבוע בשל הלוויית הרב קניבסקי. על הפוסט הזה התפרסמה תגובה מחשבונו של יו"ר הכנסת ובה נכתב: "בלה בלה בלה.. מי שנותן לאחיו למות למענו בצבא ולא נושא בנטל, אין לו לא חסד ולא נתינה".

מלשכתו של מיקי לוי נמסר: "הוא בטיסה וזה ממש לא משקף את דעתו. אחד העובדים הגיב מהחשבון האישי שלו ושלח בטעות מהחשבון של לוי. התגובה הפסולה נמחקה".

אחרי שנחת, צייץ יו"ר הכנסת לוי: "נחתתי רק עכשיו אחרי טיסה ארוכה וחשוב לי להבהיר: הדברים שנכתבו הבוקר כביכול בשמי, לא נכתבו על ידי או בידיעתי ואינם משקפים את עמדותיי. יש לי כבוד רב למפעלי החסד והצדקה החרדיים ובאופן אישי אני חושב שהסיפור שהופיע בפוסט המדובר מעורר השראה ומרגש".

הוא הוסיף כי "אנשים חמים פתחו את דלתם ואת ליבם וצריך לעודד את התופעה היפה הזו ולא לתקוף אותה. כמו כן, ערכתי שיחת הבהרה עם העוזר שכתב בטעות מהחשבון שלי את התגובה הפסולה הזו והוא מתנצל עליה. ההתבטאות הזו אינה מקובלת עלי בשום צורה".