עימות חריף פרץ הבוקר (שני) בין יו"ר הקואליציה ח"כ עידית סילמן (ימינה) וח"כ מיכל וולדיגר (הציונות הדתית) במהלך דיון סוער בוועדת הבריאות של הכנסת. במסגרת הדיון על התמודדותם של הורים לילדים ונוער עם קשיים רגשיים הטיחה וולדיגר בסילמן (יו"ר ועדת הבריאות) כי היא בולמת ומונעת חקיקה חברתית "שאינה עולה שקל".

"הצבעת נגד החוק הזה, אני אתקן את כל הנזקים שאת עושה פה", קראה וולדיגר לסילמן. "את לא יכולה להטיח בי האשמות כאלה", ענתה לה סילמן. יו"ר הוועדה טענה כי וולדיגר עושה פרובוקציות ו"הצגות", ו-וולדיגר השיבה לה: "את לא תעיזי להגיד שאני עושה הצגה! שמעת את זה?! מדם ליבי אני מדברת!"

ח"כ סילמן קראה את וולדיגר לסדר 3 פעמים, ולבסוף קראה לה לצאת מהדיון. לאחר מכן אמרה בדמעות ובגרון חנוק: "לא באתי לכנסת כדי להטיח, לא באתי כדי לא לקדם לאנשים עשייה, אבל אני חושבת שצריכה להיות מינימום פייריות והוגנות בטח בתוך דיונים כאלה ולטובת ההורים, סליחה אבל זה באמת קשה לי לשמוע את הדברים האלה ולא בפעם הראשונה".

ח"כ סימון דוידסון (יש עתיד) גינה את דבריה של וולדיגר והביע תמיכה בסילמן, שלא הצליחה להתאושש מהבכי: "כמי שלא מהמפלגה של עידית אגיד לכם כמה היא עושה וכמה שהבכי שלה הוא לא הצגה ואני מאוד כועס על מה שהיה פה עכשיו, ככה לא מתנהגים. זו לא התנהגות וזה לא מכבד אנשים שמגיעים לכנסת, ומבחינתי זה כרטיס צהוב להתנהגות כזאת לחברת כנסת, פשוט בושה להגיע לוועדה ולהתנהג ככה".