שר האוצר אביגדור ליברמן ענה הערב (שבת) לביקורת שנשמעה על התכנית הכלכלית שהציג יחד עם ראש הממשלה בנט. ליברמן הגן על סעיפי התכנית, סרב לקבל את הביקורת והכריז שלא תהיה תכנית חדשה. "שבוע הבא לא תהיה תכנית חדשה ולא תהיה הרחבה של התכנית הנוכחית", אמר בריאיון ב"חדשות סוף השבוע". "אין כוונה להוסיף נקודות זיכוי נוספות וכל ההחלטות יתקבלו במקום אחד בלבד - במשרד האוצר". 

ליברמן הדף את הטענה שלפיה התכנית הוצגה בעקבות הלחץ הציבורי: "התנהלות צרכנית נבונה זה חשוב וגם לחץ ציבורי זה חשוב אבל היינו מפרסמים את התכנית הזאת בלי קשר לאירועים. בסוף ינואר ידענו שהכנסות המדינה עלו באופן משמעותי ורצינו לראות שהעלייה המשכית ולא אירוע חד פעמי. כשקיבלנו עוד נתונים וראינו שזה נמשך - הצגנו תכנית". 

על הטענות שלפיהן התכנית שהציג פוגעת בחרדים אמר ליברמן כי התכנית היא לא נגד חרדים אלא בעד אנשים עובדים: "אנחנו נותנים מענה לעובדים, מי שלא עובד זו בחירה שלו. יש גם הרבה מאוד חרדים עובדים". 

אחרי המתקפה של שר האוצר לשעבר ישראל כ"ץ, שכינה אותו כמי שפועל כ"גדול אנטישמים", אמר ליברמן: "הוא לא מבין כלום מהחיים שלו, הדבר היחיד שהוא עוסק בו זה לספור אנשי מרכז".