חריקות במפלגת ימינה: סגן השר וחבר המפלגה אביר קארה עזב היום (רביעי) במפתיע את קבוצת הוואטסאפ של ימינה, אחרי שכתב: "פשוט מפלגה של מטומטמים". לאחר "סולחה" מהירה עם חברי מפלגתו, קארה חזר לקבוצה. זמן קצר לאחר מכן, עם פרסום דבר הנטישה והחזרה, קארה ושאר חברי הסיעה זומנו בבהילות ללשכת רה"מ ויו"ר המפלגה נפתלי בנט.

הנטישה המפתיעה של קארה את הקבוצה הגיעה לאחר שקודם לכן קיבל ביקורת מחברת מפלגתו שירלי פינטו, על כך שאמר בישיבת וועדת העבודה והרווחה כי הטלת קנסות על עסקים לא מונגשים זהו דבר ש"קרוב לקומוניזם".

פינטו, כבדת שמיעה שקידום אנשים בעלי מוגבלויות הוא נושא שקרוב לליבה, תייגה את קארה בציוץ בטוויטר וכתבה: "איך אתה מסוגל להישיר מבט לי ול-1.8 מיליון אנשים עם מוגבלויות ולטעון שחובת ההנגשה היא קומוניזם? פגיעה ב-1.8 מיליון אנשים עם מוגבלות היא בריונות. צרכי העסקים הפרטיים (הלגיטימיים) לא סותרים את הנחיצות להנגשה עבור אנשים עם מוגבלות. האמירה שלך טובלת בפופוליזם זול!".

אביר קארה, מייסד תנועת העצמאיים "אני שולמן", הצטרף למפלגת ימינה בבחירות האחרונות - לאחר ניסיונות חיזורים מצד יו"ר הליכוד וראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו. "אני יודע שרק לבנט אכפת באמת מהכלכלה, מהעצמאיים, מהמדינה", אמר אז קארה.