סערת חסימת האב השכול: כיממה לאחר שנחסם בחשבון הטוויטר של ראש הממשלה נפתלי בנט - הרצל חג'אג', אביה של סגן שיר חג'אג' שנהרגה בפיגוע בארמון הנציב בשנת 2017 מגיב. בשיחה הבוקר (שני) עם N12 הוא מתייחס לאכזבה האישית שלו מבנט, שבו תמך במערכות הבחירות האחרונות.

"התגובות שלי אליו קשות, אבל אני לא משקר או מקלל – אלא רק אומר את דעתי", הסביר האב השכול. "זה כנראה לא מצא חן בעיניו ובעיני העוזרים שלו, והם החליטו לחסום אותי. כנראה שנמאס לו ממני".

הרצל חג'אג', אביה של שיר ז"ל (צילום: חדשות 2)
הרצל חג'אג', אביה של סגן שיר חג'אג' שנהרגה בפיגוע בארמון הנציב בשנת 2017 | צילום: חדשות 2

הוא תקף את ההחלטה לחסום אותו דווקא ביום שבו אירע הפיגוע בירושלים, שבו נהרג אלי קיי בן ה-26 ממודיעין. "מתעסקים בשטויות, ביום של פיגוע מנסים לחסום ביקורת? תמנעו פיגועים ותייצרו הרתעה", אמר.

חג'אג' הוא אחד ממאוכזבי בנט, בעקבות החלטתו להקים קואליציה עם רע"ם, שאותה הוא מכנה "תומכת מחבלים שרוצחים את הילדים שלנו". הוא סיפר ש"לא רק שהצבעתי לבנט ותמכתי בו, אלא התנדבתי במטה ימינה. האמנתי בו, וזה שהוא העדיף לזרוק את המשפחות השכולות ואת ביטחון ישראל – זו האכזבה הגדולה ביותר שלי ממנו".

כחצי שעה לאחר שהאירוע התפוצץ – בנט שחרר את החסימה מחשבונו של האב השכול. אך בעקבות המהלך, חברי האופוזיציה יצאו למתקפה משולבת ומשותפת – שבה חסמו את עמודו של ראש הממשלה, כאקט מחאה. מטעמו של בנט נמסר אמש: "החסימה נעשתה בתום לב. ברגע שצוות הסושיאל הבין זאת – החסימה הוסרה".