חה"כ איתמר בן גביר, יו"ר עוצמה יהודית, הגיש אמש (שלישי) תלונה במשטרה נגד חה"כ איימן עודה. את התלונה הגיש שעות לאחר שיו"ר הרשימה המשותפת דחף אותו בבית החולים קפלן. התלונה הוגשה בתחנת משטרת ירושלים, ובה מייחס בן גביר לעודה תקיפה והתנהגות פסולה במקום ציבורי.

_OBJ

במחלקה בקפלן שאליה הגיעו שני חברי הכנסת, מאושפז אסיר חמאס מוקדד אל קוואסמה ששובת רעב. "אתה תומך טרור ומחבל - אתה הגעת לפה כדי להביע תמיכה במחבלים", צעק בן גביר לעבר עודה, והוסיף: "אתה תלך מפה - זה הבית שלנו. מה אתה עושה כאן? מה אתה והחברים שלך עושים כאן? אתם תומכים בטרור. תגנה את רצח חיילי צה"ל - הוא מחבל הוא לא צריך להיות כאן".

‎עודה השיב לו בזעם: "לך מפה, אתה מפריע לבית החולים - תסתלק מפה. אתה מחבל ואתה טרוריסט ואתה זבל. אתה חולה נפש - תסתלק מפה. עוף מפה". משם השיח הידרדר לאלימות כשחה"כ עודה אמר שלא ייתן לבן גביר להיכנס לחדר שבו נמצא המחבל, ודחף את בן גביר.

חה"כ בן גביר מסר: "כולנו ראינו את התמונות המדהימות של איימן עודה תוקף אותי. אומנם לא נשארתי חייב, אבל זה מצביע בדיוק על ההתנהלות ועל הלך הרוח בקרב חברי הכנסת מהמשותפת ומרע"ם, הם מרגישים שהם בעלי הבית. עודה עשה מעשה פלילי וחמור, ועל משטרת ישראל והיועמ"ש להעמיד אותו לדין פלילי".