ניסיון חיסול ליורש הפוטנציאלי של נתניהו? בימים האחרונים דווח במספר כלי תקשורת על מתיחות לכאורה שקיימת בין יו"ר האופוזיציה והליכוד נתניהו לבין מי שנחשב לאחד ממקורביו, השר לשעבר אמיר אוחנה - מתיחות שפרצה ביניהם לכאורה בגלל שאוחנה לא תקף מספיק את ח"כ יולי אדלשטיין, אחרי שהודיע שיתמודד מול נתניהו על הנהגת הליכוד בריאיון שהעניק למהדורה המרכזית.

אלא שנראה שהסיבה למתיחות שפרצה בתוך מפלגת השלטון לשעבר, היא סקר פנימי שנערך בשבועות האחרונים בקרב עשרות אלפי מתפקדי ליכוד, בו הם התבקשו לדרג את חברי הרשימה. במקום הראשון דורג ראש המוסד לשעבר יוסי כהן, שמוזכר כמועמד פוטנציאלי לראשות הליכוד - ואחריו, במקום השני, מוקם אוחנה. במקומות השלישי, הרביעי והחמישי: הח"כים אמסלם, לוין ודיסטל-אטבריאן.  

אותה מתיחות לכאורה בין נתניהו לאוחנה היא ככל הנראה לא יותר מ"ניסיון חיסול" של אוחנה בתוך הליכוד - זאת בעקבות הדירוג המחמיא שלו בסקר והיותו מסומן כיורש אפשרי ביום שאחרי, כך לפי גורמים עמם שוחחנו. ח"כ דיסטל-אטבריאן אף אמרה בשיחות סגורות שלדעתה, אוחנה הכי מתאים להנהיג את הליכוד בעתיד. הניסיון להציף מתיחות בין אוחנה לנתניהו היא מכיוון שאין דבר שיכול לפגוע יותר בח"כים של הליכוד מאשר לומר שהם נגד נתניהו.