עם העברת התקציב, יו"ר הקואליציה יכולה הייתה לחגוג גם הישג אישי. הערב (שבת) ח"כ עידית סילמן התייצבה באולפן שישי והשיבה על השאלות הבוערות: האם היא מחפשת בית פוליטי חדש? מה יהיה עם עמיחי שיקלי? והאם העברת התקציב תאפשר עכשיו למחלוקות בין שמאל לימין בקואליציה לצוף ביתר שאת? 

בריאיון התייחסה גם לאיומים שספגה: "עדיין מקבלת, עכשיו קצת פחות. מאז יום שישי אני מקבלת ברכות. לפני שבועיים היה לי מקרה חד פעמי - שבן אדם הטיח אותי לרכב. לפני שבועיים תפס אותי בן אדם אחרי שתדלקתי בתחנת דלק במודיעין והטיח אותי פיזית לרכב. הבנתי כמה מילים יכולות להיות מסוכנות. באותו רגע הבנתי שאני שמה את הכול בצד ושאנחנו מעבירים תקציב".

אחרי שנפוצו שמועות על גישושים למעבר למפלגות אחרות אמרה: "קיבלתי שתי הצעות בתקופה האחרונה - שתיהן היו לליכוד". סילמן הכחישה כי היה דיבור עם יש עתיד, והבהירה: "ארוץ רק בימינה. נפתלי בנט ריסק את הקורונה, הצליח להעביר תקציב". על הח"כ המורד שיקלי אמרה: "הוא באופן אישי חבר. ימינה היא משפחה בסוף. אני חושבת שנקבל על זה החלטה סיעתית יחד. הוא הצביע נגד התקציב, הוא מדבר כמי שלא מאמין במפלגה. כל נושא שיקלי ידון בסיעה בהמשך".

"משהו בתקציב איחד את כולם"

"לנו לא היה קושי. הקושי האמיתי היה שלא יהיה טעויות אנוש", הבהירה בהתייחסות לשורת ההצבעות. "הוכחנו שהצלחנו להוציא את הרכב מהבוץ. יש כאלה שנשארו בתוך הרכב. אנחנו עכשיו שועטים קדימה.בכל שבוע יש לנו אתגרים חדשים - לצלוח את ההצבעות, לשמור על הקואליציה. גם בבחירות על המשרות השיפוטיות שהיו חשאיות, עמדנו בהן בהצלחה מרובה".

היא התייחסה בהומור גם ל"ניצחון" של ביטן בחזית הממתקים: "אין פה עניין של ניצחון, אני מתכבדת במתוקים שלו כל הזמן". לדבריה, "יש משהו בתקציב שאיחד בין כולם, ולא רק זה - הפכנו לחברים. חברים יודעים להתווכח. אני לא מוכנה לשמוע שיש לנו אויבים בכנסת. על 80% מהדברים אנחנו מסכימים. לדאוג לפשיעה בחברה הערבית - זה הכי ציונות וריבונות. היישום אצל נתניהו היה כושל וראינו את התוצאות במבצע 'שומר החומות".

עוד עקצה את הליכוד: "אסור להחרים עבודה פרלמנטרית. באנו לקראתם כל פעם מחדש וראינו את זה בפסיקה של בג"ץ. שמחנו לתת להם מקום כי הבית הזה הוא בית של הסכמות".